Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy vezeték nélküli...

Vettem egy vezeték nélküli fülhallgatót, ám túl nagynak találom és könnyen kicsúszik a fülemből, így nem olyan kényelmes. 2 év jótállás van rá, vissza veszik csak ezért az indokért?

Figyelt kérdés
Hogy működik a jótállás? Nincs semmi baja a fülhallgatónak, csak nekem túl nagy. Visszaveszik? Illetve visszaadják az árát? Vagy csak probléma esetén érvényesíthetem a jótállást?

2022. júl. 12. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha neten rendelted, akkor 14 napon belül indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól. Személyesen vásárolva már nem ennyire egyértelmű, főleg így, hogy már ki is bontottad. A jótállás alapvetően a meghibásodott termékekre vonatkozik, de sok kereskedő biztosít lehetőséget arra, hogy levásárold az árát valami másra.
2022. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jótállás a gyártás során keletkezett hibákra vonatkozik (picit egyszerűsítve). Bolti vásárlás esetén nincs elállási jog. Egyes üzletláncok, és egyéni magánboltok megengedőbbek, de csak akkor kötelezhetőek a cserére/pénz visszaadásra, ha az Ászf-ben mint többletvállalás szerepel.
2022. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!