Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan bogyót venni...

Hol lehet olyan bogyót venni amit ha vízbe teszünk megnövekszik,és zselés anyagú golyó lesz?

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyet?

[link]

2022. júl. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Nem,ilyenre gondolok.

Keresgéltem,és az a neve,hogy dekorációs golyó.Még régen vettem ilyent,de már nem tudom ,hogy hol.Azóta nem láttam még sehol,de szerintem valamelyik papírboltban vehettem

2022. júl. 13. 01:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nem ehető,viszont valami olyasmit olvastam ,hogy növények földjébe bele lehet tenni és ha öntözik megnövekszik a cserépben
2022. júl. 13. 01:54
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

[link]


[link]


Hát, ha máshogy nem, akkor rendelni kell.

Ha papírboltban nem is kapható, de talán valamelyik virágboltban.

2022. júl. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az első tetszik.A második oldal pedig nem megbízható,utánna olvastam itt és senkinek nem hozták ki a rendelést,és csak előre utalás van.Majd meg fogom rendelni szerintem az elsőt ha tényleg vegyes színű.Köszönöm a segítséget
2022. júl. 13. 02:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!