Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Napelemek megérik?

Napelemek megérik?

Figyelt kérdés

Mivel nő a villany ár, szétnéztem, és mindenki ajánlja a napelemek felszerelését.


Azt szeretném kérdezni, hogy tényleg jók ezek a napvackok? Mondják h nem kell vele foglalkozni, és 10 év alatt visszajön az ára. Viszont én olyan szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, hát hogy élné túl ez a rendszer 10 évet?


Valaki aki sok ideje használ ilyet, beletudna szólna nekem?



2022. júl. 15. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Legyen a cucc 3 000 000 mindennel együtt: 3 000 000/120=25 000 Ft. Ennyi esik egy hónapra. Nem tudom, milyen egyéb költségek lehetnek. Ha a számlád magasabb most, akkor talán. Ha közel azonos, akkor nem éri meg, ha kevesebb, akkor meg nagyon nem fog megtérülni.

És egy összegben kell kifizetned azt, amit tíz év alatt is megtehetnél.

2022. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
31%
Javaslom olyanokat kérdezz, akiknek van napelem rendszerük. A tapasztalatom szerint akinek nincs, annak vagy nem lehet, vagy fikázza, vagy türelmetlenül várja a szerelőket. Akinek van, azt számolja, hogy a növekvő villanyáram ár miatt a korábbihoz képest mennyivel hamarabb térül meg.
2022. júl. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!