Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami alkalmazás amely...

Van valami alkalmazás amely segít?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon valószínű hogy evészavarral küzdöm. Mindig túl eszem magam, de viszont szeretnék egy olyan alkalmazást amely számolja a napokat amikor nem eszem túl magam. Van valami ilyesmi? Ami ingyenes és androidos?

2022. júl. 15. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Önuralomnak hívják.
2022. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Bármilyen naptár, amibe beleteszel egy eseményt, hogy ma nem ettem tele magam
2022. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ehhez alkalmazás, ha lenne is se mennél vele semmire az önkontroll hiánya miatt.


Tessék mértéket tartani!


Írni pedig bármibe tudod.


Telón naptárba, gépen táblázatba.


Pl gépen határidőnaplót vezetek és a folyadékbeviteltől az étkezésig mindent írok zölddel jelölt sorokban.


29N

2022. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs erre alkalmazás de viszont próbálj akkor erről leszokni. Próbálj meg a sokból kevesebbet elvenni.
2022. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem segített az,hogy egy sima vonalas füzetbe előre felírtam este,hogy mit fogok enni másnap, és ehhez tartottam magamat.

2022. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerény tapasztalatom :) [link]
2022. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!