Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik nem szeretnek iskolába...

Akik nem szeretnek iskolába járni, azok szoktak tanulni? :D

Figyelt kérdés

Csak úgy megfordult a fejemben, hogy anno, mikor nem voltam nagy tanulós, nem szerettem bejárni, de amita rendesen megtanulom az anyagot, jó bejárni és élvezem az órákat. Ti hogy vagytok vele?

21/L


2010. szept. 21. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
én szoktam...
2010. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem alapjáraton azok nem szeretnek iskolába járni,akik tanulnak,de annak eredménye nem arat nagy sikert.pl.tök sok törit tanulsz,másnap te felelsz,mégse tudsz sz*rt se,kapsz egy kettest,és úgyérzed,tök hiábavaló volt az egész.Legalábbis velem ez régebben így volt.Mostmár nagyjából megmaradnak a dolgok,ha elég sokat nyüstölöm a könyveimet,de sajnos alapjáraton (értsd: normál mennyiségű tanulással)csak a nyelvek maradnak meg jól a fejemben.
2010. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!