Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és modell...

14 éves vagyok és modell szeretnék lenni. Mikor kell elkezdenem a modellkedést? Kell külön modell iskolába járnom? Ha igen akkor Budapesten hol tudok modelliskolába járni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
google barátodat probáltad már használni?
2010. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Hát pont abban a korban vagy! Ugyanis 13-14 évesen kezdtem én is a modellkedést! Nem kell feltétlenül modelliskolába menni elég ha elvégzel egy modell tanfolyamot ill. csináltatsz portfóliót!:)
2010. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már késő, hagyd a fenébe.
2010. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Éppen időben gondoltál rá, hogy belekezdj, de ha komolyan szeretnél vele foglalkozni akkor azzal számolnod kell, hogy először neked kell pénzt bele tenned, hogy aztán ez visszajöjjön, de jól gondold meg, hogy megéri-e belevágnod. Pl. vagy-e 170 cm magas (minimum), megvannak-e hozzá az adottságaid (mell, derék, csípő bőségeid arányosak-e), mivel kamaszodsz nem túl pattanásos-e a bőröd, mivel valószínűleg vagy most végzel az általános iskolában, vagy most kezded a középiskolát lesz-e elég időd, hogy ezt csináld.

Ha ezekre a kérdésekre válaszoltál magadnak és még mindig úgy érzed, hogy belevágnál akkor sok sikert! Ha gondolod lehet, hogy tudok nekd segíteni.

Andi

2010. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!