Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy egoista férfinél elvárás...

Egy egoista férfinél elvárás hogy a nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem általánosítanék, de ha elvárás, akkor jogos. Nem kell mesterszakácsnak lenni, csak ehető ételt főzni néha, szerintem nem olyan nagy dolog. Ez nem egyenlő azzal, hogy csak te főzöl, és mindig mást. Csak annyit várok el, amennyit én is nyújtani tudok (ez esetben ehető ételt kotyvasztani). Még mosogatok is.
2022. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nyilván ha szerelmes lennék mindent megtennék hogy jól főzzek de itthon nem kell nagyon főznöm mert szüleimmel lakom viszont már nem vagyok fiatal
2022. júl. 17. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tanulj meg!

Egyszerűeket.

Biztos, hogy később szükséged lesz rá.

2022. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Hogy kerül a kérdésbe az "egoista" szó??

Minden férfi elvárja, hogy az asszony tudjon főzni. (Kivéve, ha az adott férfi olyan gazdag, hogy van pénze naponta étterembe járni, vagy szakácsot tartani, és az asszonyt csak a rajta lévő nyílások miatt tartja.)

2022. júl. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik félnek kellene tudni főzni.


Ha meg egoista, pont hogy szereti, ha dícsérgetik, ahhoz viszont valamit produkálni is kell xD

2022. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sovinisztára gondolt szerintem
nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!