Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nagyobb a nőkkel szemben...

Miért nagyobb a nőkkel szemben az elvárás a viselkedést/öltözdökést illetően?

Figyelt kérdés

Egyik nap az volt ,hogy mivel baromi nagy a hőség,felvettem egy topot,és egy rövid gatyát.mentem ki a boltba, és séta közben ittam. Hirtelen félre nyeltem,és kiköptem az üdítőt.erre a velem szemben jövők beszolnak ,hogy: fuuuj...mit hánysz ide te undorító prosti...hogy vagy egyáltalán feltözve? Nem bírsz othon okádni?


Nem is értem mert oké ,hogy rövid gatyám volt topfelsővel, de az miért baj? Persze a pasik sétálhatnak felpucéran..

Aztán ,hogy kiköptem az üdítőt nagy űgy..félre nyeltem. De persze ezt egy pasi mondta ,hogy minek hányok oda ha na nem azért,de utánna még áltam ott egy darabig,mert rosszúl lettem és láttam ,ahogy a pasi odavizel egy bokorba..

Mert nekik könnyű,csak előveszik,és alig észrevehető.(a nők ezt feltűnés nélkűl ugyse tudnák)

Na és ennek az lett a vége ,hogy utánna az a kis csopórt aki beszólt elkezdte terjeszteni az utcában,hogy láttak egy részeg prostit és csomón ezért nem álnak velem szóba ilyen hülye pletyka miatt, ráadásúl olyan helyen lakok,ahol mindenki ismer mindenkit..

És a hab a tortán,hogy rám késöbb kiderűlt rámhívott egy rendőrt ,hogy kiskorú létemre bepiáltam,és prosti vagyok.

Erre kijött a gyámügy. De szerencsére semmi bizonyrték..

Na ez miért van? Ennyi erővelén is húzhattam volna a szám ,hogy pff..mit hárjálnak félmesztelenűl..tuti himri**ók..és biztos drogosak is,mert olyan szaguk volt ,meg lehugyozták a bokrot


2018. jún. 21. 18:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja ez úgy kapcsolódik a kérdéshez hogy mivel én nő vagyok akkor járjak nyáron is garbós ruhába,és ha félre nyelek inkább fulladjak meg mint kiköpjem vagy mi?
2018. jún. 21. 18:20
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Ez igazán szórakoztató történet volt. Legközelebb ne köpködj az utcán, ha ennyire nem megy az ivás, ne is igyál az utcán (én pl sose szoktam), látod, mennyi mindentől megkíméled magadat.


És azt is tanuld meg, hogy teljesen mások az elvárások egy nővel, mint egy férfival szemben.

2018. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nem köpködtem volna az utcán,ha nem nyelek félre.

De akkor enyi erővel egy férdi se vegye elő ,és hugyozzon a járda közepére

2018. jún. 21. 21:16
 4/4 A kérdező kommentje:

Meg ilyen melegbe had igyak már az utcán..

És nem megy az ivás..miért ne menne ,de ha az ember siet megesik,hogy félre nyel de mind egy

2018. jún. 21. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!