Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi folyik itt a Gyakorikérdése...

Mi folyik itt a Gyakorikérdéseken?!

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés, aminek a témájában nagyon otthon voltam, úgy hogy olyan választ írtam, hogy nem csak a kérdezőnek, hanem apránként a válaszokat elolvasva, a válaszok nagyjára is írtam választ. Mikor leközelebb ránéztem erre a kérdésre, hogy reagált e már rá valaki valamit, azt láttam, hogy nem láttam sehol a kérdésemet. Nem volt benne sem káromkodás, sem kötekedés, semmi amiért indokolt lett volna, hogy töröljék. Sőt, mi után oda is kiírtam kommentben, hogy "Hova tűnt a válaszom, miért törölték le?!" egy-két másik válaszoló írta is, hogy ők még látták a válaszomat és teljesen korrekt válasznak tartják, ők sem írtik, miért lett törölve. És nem csak az én válaszom lett törölve, hanem már az enyém előtt is több választ töröltek.

Mi folyhatott ezen kérdés kommentszekciójában?!

Miért lettek törölve teljesen korrekt, normális válaszok?!



2022. júl. 18. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vitatkoztak a kérdés alatt, vagy elkezdték offolni a kérdést és más irányba terelni a témát, vagy beszélgetni-csevegni a kérdés alatt. Ezek is törlési indokok lehetnek.
2022. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
64%

Már régóta ez van sajnos. Ezért értelmetlen ez az oldal.


Bezzeg az incel, egyszerű melós, popóluknyalós, meg hasonló barom kérdések meg maradhatnak.

Ja, és az ezotéria rovat elmebetegei sem törlődnek.

2022. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Ez oké, de az én válaszom konkrétan a kérdésre és elsősorban a szintén a kérdésre válaszolók válaszaira volt reagálás! Azt miért törölték?! És ráadásul közvetlen előttem vagy 5-6 kommenten keresztül a kérdéstől eltérve teljesen értelmetlen apróságról kezdtek el vitatkozini, az azóta is ott van, az nem lett törölve!

#2 Én most tapasztaltam először ilyet, ezért is írtam ide ki ezt a kérdést, mert nem értem, hogy ez most mi, hogy ezt most miért!

2022. júl. 20. 12:31
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat.
2022. júl. 20. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha megnyitod a válaszírást, a jobb felső sarkában van egy kis gyűjtemény a szabályokról. Közte van:

"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki."


Ez alapján törölhetik, ha elkezdenek egymással beszélgetni a válaszadók, főleg ha vitatkozni vagy veszekedni.

2022. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Namost itt az a bökkenő, hogy már jópár éve vagyok GYIK felhasználó. És ezidő alatt számtalanszor volt olyan, hogy nem csak a kérdésre (természetesen [majdnem] mindig a kérdésre válaszol először), de válaszokra is reagáltam a válaszomban és eddig soha egy ilyen kommentemet sem törölték. A másik meg, hogy az alatt a jópár év alatt most először törölték a kommentemet ugy egyáltalán. A harmadik pedig, hogy nemrég volt egy nagyon komoly hosszan tortó vitám az egyik kérdés alatt egy másik válaszolóval, ami elég hosszú kommenteket tartalmazott és ott aztán osztottuk egymást rendesen. És ezt nem törölték le, még mindig ott van az összes komment, az egész vita. Azt akkor miért nem törlik le?!
2022. júl. 26. 13:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak azt látja a moderátor, amit jelentenék felé. Ha senki nem jelentett egy választ, lehet akármilyen durva tartalmú, nem tudják törölni, mert nem tudnak róla.
2022. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Ez rendben van, de ez meg azt a kérdést veti fel megint csak, hogy miért jelentette (volna) bárki azt a kommentemet, aminek az eltűnése miatt kiírtam ezt a kérdést, mikor - mint a kérdésben is írtam - semmi kivetni való nem volt benne, sőt, többen is korrekt válasznak tartották?
2022. aug. 1. 13:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Hagyd, felesleges ilyenen fennakadni mert ez mindennapos itt. Annak örülj inkább, hogy még csak egyszer történt meg veled.
2022. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oké. És remélem többet ilyen nem lesz...

Köszönöm a válaszokat.

2022. aug. 3. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!