Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugyan jóhelyre viszik,hozzák...

Ugyan jóhelyre viszik,hozzák a csomagom? Rendeltem webáruházban,, Jött is az E-mail, hogy megkapták a rendelést, de az irányítószám nemjó,,a település utca hsz az rendbenvan,

Figyelt kérdés
Most, milesz?

2022. júl. 20. 05:54
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Nos, kérlek szépen én végtelenül ostoba vagyok, és én ezt a webáruháznak jelezném, ha lehet telefonon. Ha még nem indították el a csomagot, akkor könnyedén módosítani tudják. De akár még akkor is, amikor már a futárcégnél van. Tudom, marhaság, de ez utóbbival is megpróbálnék érintkezésbe lépni.
2022. júl. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okés, én vagyok ostoba, nemte!
2022. júl. 20. 06:03
 3/7 BlackSword ***** válasza:
55%
Melyik futárszolgálat viszi???
2022. júl. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fekete/sárgafeliratos!
2022. júl. 20. 07:06
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Te írtad be be az irányítószámot? Ha igen, akkor javítsd. Ha a futárvéghet kerül a csomeg, még akkor is lehet módosítani a címen, lásd az emailben kapott infókat.

Ha nem te írtad be, hanem a rendszer ajánlotta fel, akkor nincs semmi gond. Sok kistelepülésnél van olyan, hogy 3-4 település is tartoik egy irányítószámhoz. Nekem is rendszeresen érkezik olyan levél ami a szomszéd faluba szól... MOndjuk legalább ott nincs olyan utca ahol lakom. De van például Árpád utca ott is, meg itt is és azok a csomagok, levelek rendszeresen elkeverednek, mert ott keresik az itt lakókat és fordítva. Főleg amikor Horváth a címzett :D

2022. júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha az emiled, és a molbilszámod stimmel, akkor meg fognak keresni. A rendelés visszaigazoláson van megjegyzés rovat, illetve a címet lehet pontosítani.
2022. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Úristen, a 8355-ös irányítószámú Paszulyborzasztó helyett a 8533-as irányítószámú Paszulyborzasztóra fogják vinni.
2022. júl. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!