Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a drága magyar posta nem...

Ha a drága magyar posta nem hajlandó kihozni a leveleimet, csak az értesítőt bedobni, én még végezhetem helyettük is a munkájukat, de az értesítőn az van, hogy péntekig vehetem át, hétfőn meg újra megpróbálja kézbesíteni?

Figyelt kérdés
Csak szombaton tudom átvenni, abból gáz lenne? így is úgy is ott áll, nekem meg fontos lenne.

2022. júl. 20. 08:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
De könnyen dobálod a szavakat, hogy semmirekellőek, meg meg kéne szüntetni , ha nem tudnád ott is emberek dolgoznak.
2022. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 BlackSword ***** válasza:
68%
Ki lehet próbálni, nyitásra már azt sem tudnád merre vagy arccal a mosdón sírva...
2022. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ha kipróbálnám is hasznosabb lennék, mint az, aki a leveleket sem tudja kihozni, én meg a saját időmben futkoshatok a postára. azért van, hogy kihozza, elvileg azért kapja a fizetését.
2022. júl. 20. 20:58
 14/17 BlackSword ***** válasza:
Ott az értesítő a postaládádban, tehát kivitte... csak nem dobhatta bele... nyílván okkal... de az értesítő alapján ott volt...
2022. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
mondom, hogy az előzőt fél éve még kihozták 😀😀 mit nem értesz haver
2022. júl. 20. 21:47
 16/17 BlackSword ***** válasza:
73%
Ha értesítőt dobott be, nála volt a levél... Te mit nem értesz???
2022. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
44%

A posta lényegében egy csekkes befizetések fogadására - még - alkalmas, jellegtelen hellyé süllyedt, - semmi másra nem használják már az emberek, - nem hogy levelezésre! -Az internet korában!

Akinek nincs internet elérése, azok próbálkoznak még szolgáltatást kicsikarni belőle, de a posta már nem is törekszik arra, hogy ez az elhaló ágazat működőképes maradjon. Biztosításokkal és hasonlókkal bohóckodnak...

2022. júl. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!