Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kategorizálják egymást...

Miért kategorizálják egymást az emberek?

Figyelt kérdés

Ha olvasgat az ember pl cikkeket meg mutatjuk neked melyik xy számú férfi vagy női partnert kerüld el messzire,vagy milyen embereket kerülj el jó messzire vagy ha xy így vagy úgy viselkedik milyen kategóriába tartozik,stb...

Miért van ez a kategorizálás?Már észre vettem mindenben,hogy sokan már így működnek pl társkeresés terén,vagy csak az életben vagy máshol is.



2022. júl. 20. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudjuk de te külön kategória vagy
2022. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ösztönből jön
2022. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Könnyítés. Te is csinálod ezt, mint mindenki más. "Ő kedves." és hasonló jelzők.
2022. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenki a maga szemléletéből saját mentalitása, elvei alapján kategorizál.


Az más kérdés, hogy média által ki mennyire befolyásolható.

2022. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Én is utálom a beskatulyázást, de nem lehet tenni ellene. Gondolj csa bele. Vannak a csillagjegyek, a nemek, idősek fiatalok, szexuális irányultságok, az intro-, vagy extrovertáltak, és sorolhatnám napestig.
2022. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!