Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lezárolták a facebook fiókomat...

Összezavarodott Tini kérdése:

Lezárolták a facebook fiókomat. Szerintetek mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnapi nap folyamán le zárolták a facebook fiókomat, és hiába beküldtem a személyigazolványomat akkor sem tudok belépni. Idegen eszközről próbáltak hozzáférni a fiókomhoz, valószínű emiatt lett lezárolva. Valaki valamit esetleg tudna ezzel kapcsolatban ajánlani vagy hogy mi a teendő? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! Negatív kommenteket nem kérek, köszi!

2022. júl. 21. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly novemberben jártam így, tavasszal sikerült helyre hozni, mert el is hanyagoltam, de asszem e-mailben kaptam valami linket is, amivel végül sikerült belépni, lett új jelszavam is stb.
2022. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én már most kaptam linket és új jelszót is a profilhoz, viszont akkor is ugyanúgy azt írja ki hogy a Facebookom le van zárolva.
2022. júl. 21. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy jó darabig szórakoztam vele én is, mire sikerült, de sajnos több infót nem tudok mondani róla. Csak hogy épp gondoltam rá, hogy újból küldök személyi képet és valamiért sikerült végre belépni.
2022. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor én is próbálgatni fogom! Köszönöm szépen!
2022. júl. 21. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!