Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha SHEIN-ről nem kaptam meg a...

Ha SHEIN-ről nem kaptam meg a rendelésem mi a teendő?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy rendeltem Sheinről és a futár hozta is volna, de nem fogta fel többször is, hogy akkor pont nem voltam otthon. Vártam kb 1 hónapot és semmilyen értesítést nem kaptam. Ezek után felhívtam a DPD-t és ők azt mondták nekem, hogy visszaküldték a feladóhoz. Most akkor mi lesz? Mi a teendő ilyenkor?

2022. jún. 17. 13:01
 1/8 ludicrousSpeed ***** válasza:
63%

Megrendeled újra.


"Ha SHEIN-ről nem kaptam meg a rendelésem"


A nem kaptad meg és a nem vetted át között van egy árnyalatnyi különbség...

2022. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És akkor a Sheinen, rá kell kattintanom a confirm delivery-re?
2022. jún. 17. 13:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem baszogatást kértem, hanem értelmes választ!
2022. jún. 17. 13:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nincs normális válaszod, akkor ne is írj semmit, mert azzal, hogy másokat ledegradálsz te nem leszel több...ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk. Egyébként válaszaidban sem láttam túl sok értelmet, mert csak azt fejtegetted ki, hogy mennyire hülye a kérdésem/a kérdező, ahelyett, hogy a kérdésre adtál volna választ, tehát ebből ugyancsak azt tudom leszűrni, hogy kioktatás és sértegetés van, de valós tudás nincs.
2022. jún. 17. 13:14
 5/8 ludicrousSpeed ***** válasza:
Kaptál választ. Megrendeled újra.
2022. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom azt hogyan kell. :( Egyáltalán ilyenkor nem vonja le kétszer a bankkártyáról az összeget?
2022. jún. 17. 13:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Írj az eladónak, beszéld meg vele, és akkor elég a poszaköltséget megint kifizetned. Bár Kínából tudtommal ingyen van.

Aztán meg legyél otthon, vagy kérj meg egy szomszédot, hogy vegye át. A futár nem fog éveken át próbálkozni.

2022. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ludicrousSpeed ***** válasza:
63%
Ha nem tudod, hogy kell rendelni, hogy sikerült az elsőt megoldani?
2022. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!