Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakorin lehet privát üzenetet...

Gyakorin lehet privát üzenetet vagy személyt jelenteni?

Figyelt kérdés

Eléggé fenyegető k*rva anyázást kaptam ok nélkül szóval gondoltam valahogy csak ki lehet tolni az ilyenekkel:D


Nem, nincs hópihe lelkem csak jól esik ha vissza vághatok anélkül hogy le kéne alacsonyodnom a másik szintjére


2022. júl. 22. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden privátban anyázást jelentenék, nem érnék rá válaszolgatni :D

Ha egy felhasználó csinálja és rendszeres, akkor csinálj képernyőmentéseket és küldd el a moderator@gyakorikerdesek.hu-ra.

2022. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan! Tele van ez a hely idiótákkal, én is mindig kapok valami lfaszt.


Törlöm, azt annyi!

2022. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér annyit, hogy foglalkozz vele!
2022. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Le is tilthatod, az adott illetőt. Erre lehetőséged a privát üzeneteknél. És akkor nem fog tudni üzeneteket küldeni neked.
2022. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


Ment a ✅

2022. júl. 22. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasás nélkül tiltok mindenkit, aki privátot küld, - mert semmi nincs, amit ne lehetne normálisan kitárgyalni a nyílt platformon! "Probléma" megoldva, - aztán tőlem könyékig legépelheti bárki az ujjait, ha úgy tartja kedve!
2022. júl. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!