Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az ITZY tagok...

Szerintetek mi az ITZY tagok szexualitása? (Többi lennt!)

Figyelt kérdés

Aki ismeri az ITZY-t (Kpop lány banda) ők biztos tudják miről van szó. Azt szeretném kérdezni, hogy valaki esetleg tudja? Én keresgéltem de nem adott be semmit amikor rakattintottam bármelyikre, lefagyott.


Aki selyti vagy olvasot róla, annak köszi a válaszokat.



2022. júl. 23. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak ők tudják, minden más tipp.
2022. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Már mint a nemi identitásuk vagy a szexuális orientációjuk?

Dél-Korea bármilyen fejlett, az ottani emberek még a magyaroknál is konzervatívabbak és rigolyásabbak. Már mint nem a celebek, hanem az iparban dolgozók és a képernyőt bámuló nénik/bácsik/gyerekek.

Kötve hiszem, hogy bármelyikük transz lenne.

Ha az orientációt nézzük, szerintem az összes hetero. Az, hogy cukiskodnak egymással a női idolok, még nem jelent semmit.

2022. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2-es nyilván nem egyből arra céloztam hogy transz bármelyikük, hanem hogy esetleg kinek mi az elképzelése, vagy hogy mit gondolnak. Persze nagyvaloszinuseggel heterok.
2022. júl. 23. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Heterók.
2022. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közünk hozzá.
2022. aug. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!