Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tavaly regisztráltam az...

Tavaly regisztráltam az ügyfélkapura!Lejárt a régi így új személyi igazolványom lett! Most újra kell regisztrálnom vagy tudom valahol módosítani az adtaimat az ügyfélkapuban?!

Figyelt kérdés
2022. júl. 23. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel lépsz be az oldalra? Nem csak személyivel lehet, hanem felhasználónév+jelszóval is - ezt a legelső belépéskor megadtad.
2022. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,ez így igaz de megváltozott a személyi számom!Az is kellett anno a regisztrációnál!
2022. júl. 23. 17:13
 3/4 A kérdező kommentje:

Amikor aktiváltam anno a személyim!e-személyi.

A mostanit is aktiválnom kell?

2022. júl. 23. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
A személyi szám nem változott! A személyi igazolvány cserekor a személyi igazolvány száma voltozott, és nem a személyi szám. Tudom mert nekem is most lett cseréve a személyi igazolványom! A már korábban aktívált, és a már korábban használt ügyfélkapus regisztráció továbbra is érvényes! Nem kell újra regisztrálni! A korábban használt felhasználói név és jelszó még ma is aktív, és a személyi igazolvány csere után is, a régi ügyfélkapus adataiddal be tudsz lépni.
2022. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!