Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki munkahelyet váltott hogy...

Aki munkahelyet váltott hogy csinálta? Kórházba dolgozom egy bizonyos osztályon, nem érzem jól magamat el akarok menni másik osztályra de félő hogy nem fogják engedni, vagy ha meg is engedik egy sokkal szarabb osztályra mehetnèk.

Figyelt kérdés
máj. 11. 08:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Van pár elképzelésem hová mennék, de ha oda nem vesznek fel annak meg híre fog menni és szivatni fognak utána ha nem tudok elmenni onnan. Felmondani nem tudok mert a közelben nincs másik kórház
máj. 11. 08:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam munkahelyet váltani, hogy jelentkezek álláshidretésekre, és ha behívnak állásinterjúra és meg tudunk egyezni, akkor aláírom a munkaszerződést. Másnap pedig felmondok az előző munkahelyemen. A Mt. alapján a felmondási idő 30 nap, ettől közös megegyezéssel lehet eltérni.
máj. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a bajom hogy csak kórházon belül tudnék máshová menni, de el akarnám kerülni a szívózást, vagy szarabb osztályra raknak vagy át sem engednek
máj. 11. 09:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Első sorban el kell engedni a félelmed, kételyeidet. Aztán megindulni megtéve az első lépéseket.


Ha csak "jaj félek" , "sokkal szarabb" hozzáállással hagyod magad, akkor (elnézést a kifejezésért, de) maradsz a szarban.


Rengeteg ember elköveti azt a hibát, hogy nem lép, vagy pár próbálkozás után feladja.


Ha pedig még nem vagy megbilincselve pl párkapcsolat vagy gyermek témában, akkor érdemes rugalmasabbnak lenned.

Családostul már nehezebb, ám igaz, nem lehetetlen az se.


Merj tenni a jobbért!

máj. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért nagyjából ismerem a kórházat és a dolgozókat is. Tudom hogy hová nem akarok átmenni. De azt is tudom sajnos hogy ezeket az osztályokat fogják felajánlani mert ott van igazán ember hiány. Rugalmas nem tudok lenni
máj. 11. 09:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát te nem munkahelyet, hanem pozíciót szeretnél váltani. Ezt a dolgot a feletteseiddel kell megbeszélned.
máj. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Osztályt akarok váltani, de nem fog átengedni magamnak kell intézni valamit úgy hogy jó legyen
máj. 11. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!