Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hol érdemes...

Szerintetek hol érdemes eladni régi képregényeket (pl.:Bobo, Garfield, Góliát) ?

Figyelt kérdés
Antikváriumnak, gyűjtőknek neten vagy...? Hol kap érte az ember "jó" árat? Neten úgy látom nem egységes valaki 700 Forintért árulja/db, valaki meg 2500 Forintért szóval még az árat sem egyszerű belőnöm. :) Nem sürgős eladnom és nem minden áron, de ha érdemes akkor nem tartogatom őket tovább.

2022. júl. 23. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is sajnos az ilyen füzeteket elég nehéz eladni (függ attól is, mi-milyen állapotú....tehát nyilván egy rongyos, ragasztott kb. semmit nem ér.....egy patika állapotúval szemben).


Nekem volt jó pár Garfieldom, örültem, ha nagy-nagy ritkán 250Ft/db-ért elvittek valamit belőle.

Bobóból és Góliátból is a sorozat vége az, ami picit drágábban eladható, de összességében, ha 500Ft/db-ot kapsz értük, az szerintem már egy jó ár.


Ha el akarod adni őket:

Vatera.hu

Jofogas.hu

Facebook Marketplace


illetve az alábbi képregényes csoportok a javasoltak:

Facebook-csoportok:

Képregények eladása, vétele, csere-beréje csoport

Képregény-adok-veszek

Online képregénybörze


Vagy elmész személyesen valamely képregénybörzére, amit az országban rendeznek....Pesten, Szegeden, Debrecenben, Kecskeméten, Nyíregyházán szokott lenni....és ott megpróbálod elpasszolni...

2022. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, igen ezeken a helyeken néztem körül árak miatt illetve 2000 Forintért/db vettek már meg M.M.& Donald kacsát tőlem (valamiért ez ment jobban :)).


Viszont a végén, amit írtál azt lehet megpróbálom majd, azt sem tudtam létezik ilyesmi őszintén szólva...

Kifogástalan állapotúak különben, hosszú évek óta tartogatom őket, de nem dohos pincében szóval ez a része oké.


Köszi az “ötletelést“! :)

2022. júl. 30. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!