Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A jelenlegi szélsőséges...

A jelenlegi szélsőséges időjárási körülmények mi miatt vannak?

Figyelt kérdés
Mármint... Én nem tudom mikor, de már nagyon régen volt rendes eső ott ahol élek. Vas megyei vagyok, és ha volt is itt eső, az nagyon durva, tomboló volt, és mindig volt benne jég. Régen a jégeső mifelénk nagyon ritka volt, most meg szinte minden egyes eső olyan mint egy tengeri hurrikán, dióméretű jégdarabokkal. Ha pedig esik is, az maximum egy félórát ölel fel. Ez mitől van? Remgeteg termést már így is elvert, nem csak nálunk, de a szomszéd falukban is. Ha pedig nem esik, este alig lehet látni a csillagokat a portól, mert akkora a szárazság. Lesz még normális időjárás valaha is a mi életünkben?

2022. júl. 24. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, néha híreket is kéne hallgatni.

Globális felmelegedés van, ez sajnos felétek ezzel jár.

Lesz még normális idő, csak egyre kevesebb.

2022. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Globális klímaváltozás van. Klasszikusan normális idő már nemigen lesz. A nyarak egyre forróbbak lesznek, a telek enyhék, a tavasz és az ősz érdeklődés hiányában elmarad, és úgy általában véve is nagyon rossz lesz nekünk. De az emberiség okozta, nem hibáztathatunk mást.
2022. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Például a sok szennyezőanyag, amit a levegőbe bocsátunk, az okozza ezt a felmelegedést. Nézz körül Budapesten, büdös minden a benzintől, a sok autótól lépni se lehet szinte.
2022. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
16%
Az időjárás soha nem volt állandó, az hogy most szárazabb a nyár nem jelenti azt hogy mindig így lesz. Emberi beavatkozás nélkül is változna, a jégkorszakban még sehol nem volt az ember, mégis felmelegedett a bolygó idővel...
2022. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!