Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez után írom kéne neki ?

Ez után írom kéne neki ?

Figyelt kérdés

Haverokkal játszottunk neten keresztül felelsz vagy merszet ( nem volt jobb dolgunk ) és ilyen extrémbe szoktuk nyomni, általában mindent meg szoktunk csinálni és az egyik haverom azt mondta hogy írjak rá az egyik ismerősömre és látták a monitoron a messengert mert meg volt osztva a képernyő és ők mondták meg hogy kire írjak rá és mit

És hát akire rá kellet írnom az az unokatesóm volt XD és azt kellet neki írnom hogy lenne-e kedve szexcsetelni

No hát én meg is írtam neki aztán vártam a válaszát

A válasz meg is jött, idézem:

Nem te beteg vagy ?

Biztos hogy nem


Én meg írtam neki hogy:

XD

Csak felelsz vagy mersz volt

Ne vedd komolyan

Csak a haverok

Xddddd


Hát erre már nem írt semmit vissza

Gondolnom most furának néz

És az írás alapjàn komolyan vette


Szarjam le mondván csak egy hülye játék volt és úgyis elfelejti

Vagy valamit írnom kéne neki ?



2022. júl. 26. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Ez azért nem olyan durva, mert csak írás, és utólag megírtad, hogy felelsz vagy mersz volt. De ha ő ezt sem szereti, csak a fekete-fehér-igen-nemig "vadul", akkor jogosan sértődik vagy bántódik meg. Magyarázd el neki még egyszer. Te ismered, hogy mikor bocsátja meg. Kérj tőle bocsánatot.
2022. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha neked a haverjaid fontosabbak,meg a dedós játékok,és nem pedig a jó rokoni kapcsolat ápolása,akkor én meg azt mondom neked játékból,hogy menj és ugorj a kútba,ha már ennyire befolyásolható vagy.
2022. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Ha csak annyit írok, hogy ostoba vagy, törölni fogják. Pedig két szóban össze lehet foglalni, hogy mennyire befolyásolható és felelőtlen ember vagy, aki nem gondol bele a tettei következményébe.

Ennyi ésszel remélem úgy felelsz vagy merszeztek, hogy egyre durvább és idiótább dolgot csináltok, hátha egyszer rávesznek hogy vetkőzz le és mutogasd magad, és belőled lesz a következő szerencsétlen akire majd összecsődül a net és lehet botránkozni és videókat gyártani meg szakembereket megszólaltatni, hogy miért van ennyi hülyegyerek. Na csá Jázmin!

2022. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!