Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az asmr...

Mi a véleményed az asmr videókról?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Undorító
2022. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Egy divat, ami 10 ember jól csinált, majd 10000 másik elkezdett csak azért csinálni, hogy ő is nézettséget és követőek szerezzen. Kifejezetten undorító a nyál különböző módon való szürcsölése és csorgatása, hogy az ajkak mindig nedvesek legyenek és cuppogjanak. A maradék pedig a semmi látványos bemutatása, ahogy minden szirszart zörgetnek a mikrofon előtt.
2022. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Régen tetszettek de már unalamsak
2022. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Soha nem tetszett, a hallgatása idegesít. De hát az aljanépnek ez kell, úgy néz ki.
2022. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon jó volt megismerni, hogy amit korábban annyiszor átéltem, arra van valamilyen tudományos magyarázat.


Sajnos az emberek még mindig nem értik, hogy mi az az ASMR jelenség. Azzal egyetértek, hogy sok bolond csak divatból csinál ilyen videókat, de ez is csak azt mutatja, hogy az emberek nem néznek utána, hogy miről szól...


Én felnőttként nem éltem még meg ASMR állapotot. Gyerekként még viszonylag könnyen át tudtam esni. Valószínűleg kell a stresszmentesség. Ez is egy amolyan meditatív állapot. Jobb, mint a drogok.


Szóval a videók... Nem tudnak ASMR állapotba vinni, de ahogy írtam ez szimplán csak a stresszes felnőttlét oka inkább. Így is kellemes hatásúak számomra, ellazítanak, és fel tudja idézni bennem a régi érzéseket az asmr-ral kapcsolatban, relaxálnak. Nehéz megtalálni, hogy ki az ember számára a megfelelő videós, mik a triggerek. Tényleg sok a beteges dolog, ami nem tudom, hogy kit ingerel megfelelően, kit lazítanak el. Sokan már inkább csak trollok,és nem ASMRtistok.


Nekem a valóságban a személyes figyelem volt a legfontosabb, pl mikor kicsiként szárították a hajamat, és a statikus hajszárítózaj, a hátamat érő meleg levegő.... azt akartam, hogy soha ne érjen véget, teljesen transzba vitt.

Vagy a tábortűz mellett, a fa pattogása, a lángok melege, a kellemes lágy történetmesélések is átvittek asmr állapotba.

2022. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De arra van egy külön tv csatorna a kanapé tv.
2022. júl. 27. 21:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért nézne valaki kanapé tv csatornát, ha lehet ezernyi másikat is?
2022. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert van egy hangulata, mint mikor más szolgálja fel az ételt neked.
2022. júl. 29. 13:54
 9/13 anonim válasza:
38%
Fúj. Undorító!
2022. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Hányigerkeltő. Főleg a Mukbang ASMR videók. Csámcsognak, folyik a szájukból a kaja, közben meg teleszájjal beszélnek... fúj, gusztustalan! 🤢🤢
2022. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!