Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki pszichológiá...

Van itt olyan aki pszichológiát tanul svéd országban vagy dolgozik benne? Pár kérdést feltehetnék neki?

Figyelt kérdés

Jelenleg pszichológia BA hallgató vagyok, de a master képzést nem itthon szeretném elkezdeni. Gyermek vagy felnőtt klinikai mesterre szeretnék menni, de nem találtam egyelőre ilyen msc-t Svéd országban.

Lehetséges ott klinikai képzésre járni?



2022. júl. 28. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom, hogy ahhoz hogy Svédországban dolgozhass pszichológusként magas szinten kell beszélned a nyelvet. Sajnos nem emlékszem pontosan, de olyasmit hallottam hogy valami képzést el is kell végezni -svédül, természetesen, aminek kb az a lényege, hogy bizonyítani tudd, hogy beszéled a nyelvet olyan szinten, hogy egy (azt hiszem egyetemi) képzést is el tudsz végezni.
2022. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!