Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem újitják fel a...

Miért nem újitják fel a Népligeti Planetáriumot?

Figyelt kérdés
Elhiszem, hogy a Népligettel együtt akarnák megújítani 2027-ig, de szerintem jobban megvagyunk addig a régi Népligettel, mint 10 évig a Planetárium nélkül.

2022. júl. 29. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítólag az is tervben.
2022. júl. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
Majd előbb vegyük vissza a Budapest Airportot 🤣😘
2022. júl. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az engem nem érdekel :) Fel nem ülnék repülőre :)
2022. júl. 29. 08:06
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem hinném, hogy el tudja tartani önmagát. Teljesen fel kellene újítani, és a műszert is újra kell cserélni. Minimum 3 milliárd forint lenne. 3,5 millió látogatója volt 25 év alatt. Nézetem szerint (nem tudom alátámasztani), ha felújítanák, negyed század alatt jó, ha egymillió lenne.
2022. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Feltehetően sosem térülne meg a felújítás költsége, rossz a helyszín (nem csak az állapota miatt), és maga a téma sem érdekel annyi embert, sokan talán még ingyen sem ülnének be. Valljuk be, elég fárasztó folyamatosan felfelé nézni, én nem élveztem annyira. Akit ez érdekel, többnyire megelégszik az ismeretterjesztő műsorokkal, videókkal, a net is tele van ilyesmivel. A 70-es években ritkán volt ilyen a tévében, akkor még volt értelme.
2022. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2022. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Az, hogy itt az igent választja az a pár ember, egyáltalán nem azt jelenti, hogy ezrével mennének rendszeresen jegyet venni, talán ők maguk sem.
2022. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!