Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen blogokat ajánlatok?...

Milyen blogokat ajánlatok? Valami ingyenes blog link gyűjtő oldalt ismertek?

Figyelt kérdés

Angol és magyar nyelvű blogokat kellene ajánlani. Az lenne a lényeg, hogy magánszemély írja, vagy kevesebb, mint öt fő vezesse a blogokat. Nem kimondottan céges vagy think tankes, vagy civilszervezetes blogokra vagyok kíváncsi, hanem - ismétlem - magánszemély vezesse. Olyanokra gondolok, mint a magyar nyelvű Örülünk Vincent?, A kiló nem 100 jelent, vagy Ágoston László Facebook oldala.


Ha pedig valaki ismer valami angol és/vagy magyar nyelvű ingyenes blog link gyűjtő oldalt, mint annak idején volt az Indexen a Blogketrec, az ne habozzon nekem megosztani!


Az angol és a magyar nyelvű blogok témája közélet, gazdaság, utcai divat (ez utóbbi fontos lenne, mert egyszer már láttam ilyen blogot, de azóta sem találok), irodalom, filmek, videójátékok legyenek!


Mindenki válaszát előre köszönöm.



2022. júl. 29. 07:07
 1/1 anonim ***** válasza:

A blog.hu még mindig megvan és működik, de talán érdemesebb különféle témákra keresve blogokat találni, mint egy végtelen listát mindenféle blogokról, amiken vagy van, vagy nincs számodra érdekes tartalom. Na meg amin a blogok vagy még mindig működnek, vagy már ezer éve nem frissülnek. Nekem is van több blogom, de már egyikkel se foglalkozom. Így minek ajánlgassam? A régi írásokat van, aki megtalálja, van aki nem. Jó is ez így.


Aki megtanulja használni a keresőt, az talál magának olyan tartalmat, ami érdekli. Akinek mások linkjeire van szüksége, az meg úgyse fogja azt a listát se végig nézni, amit mások adnak neki, legfeljebb szemezget róla és találomra pár dolgot megnéz - amit keresővel ugyanúgy megtalálhatna, ha belefektetné az energiát.

2022. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!