Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális ami velem történt?

Ez normális ami velem történt?

Figyelt kérdés

Tegnap kipróbáltam,az uncsi tesómmal a füvet és egy haverjával.

Tudom nem kellett volna meg is bántam.

Fele dohány fele fű,és elszívtam egy 50-est egyedül.

És hát eléggé gyorsan,még 2 perc sem volt.

Először rohadtul köhögtem,utánna elkezdett mindenem zsibbadni,és már azt sem tudtam figyelni ha hozzám beszélnek.

Elöntött nagyon a víz,nagyon izzadtam már a hajam is vizes volt olyan durván.

De úgymond kontrolláltam a dolgokat,és nem értem hogyan.

Elképzeltem,hogy melegem van és elkezdtem égni annyira melegem lett,hogy hideg van és fáztam,hogy hányingerem van és elkezdtem öklendezni.

És így sokmindent..

Tartani magam nem igazán tudtam.

Viszont elképzeltem,azt is,hogy na jó most jobban leszek,és úgymond "kijózanodok"

De nem tudtam sokáig ezt tartani,valameddig ment,úgy éreztem belefáradtam.

Utánna beleképzeltem,hogy görcsöl a hasam mint mikor megvan.

Na az amikor elkezdett azthittem meghalok.

Vettem nagy erőt,és felhívtam anyukám,hogy hívjon nekem taxit mert rosszul vagyok nagyon..

Sokat gondolkoztam,nem akartam,hogy megijedjen és rosszul legyen mivel cukros,és a szivével is baj van..

De nem bírtam ottmaradni nemtudom mi lett volna velem..

Bár ne is próbáltam volna ki..

Hazaértem alig,azután lefeküdtem,szegény anyukám hozta nekem a hideg tejet,hogy jobban legyek..

Kérdezgetett,én meg elmondtam,hogy a cigiben fű volt.

Hasrafeküdtem,még itthol is rosszul voltam nagyon,elaludtam és audtam kb 7 órát..

Éjfél körül keltem fel és azóta fentvagyok,jobban vagyok kicsit,csak az idegek fájnak a kezeimben,és nagyon fáj a fejem.

Nemtudom ez normális ami velem,(volt,van)?

Így szokott hatni?

Azt tudom,hogy soha többet.

Nagyon nagyon rosszul voltam,azthittem az lesz az utolsó napom,éreztem ,ahhogy kalimpál nagyon gyorsan a szívem meg minden..

Durva volt.



2022. júl. 30. 06:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Felőlem visszatérhetünk, de a cigi kipróbálás már jópár éve történt :D
2022. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó.

Mert majdnem mindenki egyszer kipróbálja.

Csak én nagyon rosszul lettem tőle.

Függőségre nem is gondoltam,mivel most az egyszer próbáltam ki meg soha többet.

Én csak annyit akartam tudni,normális e ami velem történt vagy nem így kellene hasson..

Mivel azt hajszolják milyen boldog meg jókedvű az ember tőlle,én meg azthittem ott halok meg..

2022. júl. 31. 01:49
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok. Nyugodj meg. Nem ma kezdtem a pályát, tapasztalatból írtam, és nem csak ideböfögtem vmit :D. Megeshet, hogy berosszul más is a cigitől, nem kell ahhoz herbál/bió. Mindenki máshogy reagál a szerekre, meg ahogy írtam, aki még soha nem élt drogokkal, és mindjárt egy nagy cigivel indít, úgy h előtte van benne némi para, akkor ezt fogja felerősíteni. Az első pár cigi egyébként élvezetes, meg hú de jó flash az egész, de ha huzamosabb ideig tolod, már nem adja be azt az érzést.


Én akinek először mutattam meg a cigit (mert ki akarta próbálni), mindig nagyon lightosra tekertem (főleg ha tudtam milyen fajta cigivel van dolgom), a roachot is alapból hosszabbra csináltam v rendes cigiszűrővel (átszurkodva) h ne fulladjon be annyira a tömény füstbe. Hozzáteszem, nem érkezett rám még panasz, kb jól be tudom lőni kinek mi lehet a küszöbdózisa.



Egyébként tapasztaltabb személlyel is megeshet a bad trip- akármennyire hangoztatja bárki is hogy nem lehet tőle bad trippet, ne hidd el neki- rosszultam már be tőle azért, mert én magam se voltam jó pszichésen (fontos a ser meg a settings ugyanúgy a fűnél is, de nem annyira pl. mint az lsa v lsd-nél v esetleg gombánál) és azt az állapotot erősítette fel, de ugyanígy volt h totál kimerülten szívtam be és fizikailag rosszul lettem (émelygés, hányinger, kicsit másnaposság feeling). De az is előfordult (akkor még nem ismertem ezt az alapszabályt h alkoholra fűt csak tapasztaltaknak), h házavató bulin már igencsak be vtunk baszva, amikor vki hozott egy jointot (joint=csak fűből cigi, spliff=füves cigi, csak itt Mo-n minden joint meg spanglinak számít 😑, még ha oregánót szívnak a balfhaszok), na hát én kifeküdtem és okádtam, nem tudtam irányítani a testemet- de végig képben voltam tudatilag. Na ekkor hívtám rám ki a mentőt, és akut intoxikációval bevittek, aznap 7-kor már mentem is kifelé. Kaptam egy kis infit- fuhh na ez kéne minden bulira, 1-2 óra alatt erőm teljében voltam full fitten, semmi másnappal :D



Alternatívaként megemlítem, h ha a szárított Golgota virág levelét elszívod, az olyasmi érzetet kell benned, mint egy lightos spliff- ellazít, kicsit megváltozik a hozzáállásod a dolgokhoz. Tök jó bevezetésnek, ja és sokkal kevesebb az esély, h rosszul legyêl.



Na a fenti esetek MINDEGYIKE rendes mariuhánával volt, imsertem a fajtájukat is. Azt h xy Neked mit ad, és h az mivel van lekezelve, azt senki se fogja megmondani, de sokan csinálják azt, h egy szharabb/kevesebb thc-s bugát lefújnak vmi bió szharral, és akkor észre se veszi a tapasztalatlan szerhasználó, h nem a fű miatt állt be annyira- na az ilyen kezelt „fű” okozhat komolyabb rosszulléteket is. Mindebben az a legrosszabb, h ha nem ismered az adott fajta fű hatását (vagy ízét, illatát, színét), akkor a büdös életbe nem fog egy laikus rájönni, h nem azt kapott, amit akart.



Kezdőnek egyébkén a haze vonalon mozognék, azok küzül is a citrikus féléknél pl. lemon haze. Az ár-érték arányban is egy kifejezetten jó választás. De ilyen ghost, ak, skunk azt inkább ne.

2022. júl. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Fele dohány fele fű,és elszívtam egy 50-est egyedül.


Klassz vers.

2022. júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

13.

Köszi azért jó sokat leírtál amit nemtudtam.

2022. júl. 31. 18:14
 16/20 A kérdező kommentje:

14.

Milyen klassz vers?

2022. júl. 31. 18:15
 17/20 anonim ***** válasza:
Rímel az a momdat
2022. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
*Mondat
2022. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igen most nézem,tényleg.
2022. júl. 31. 19:48
 20/20 anonim válasza:
Ez herbàl volt, nem FŰ !!!!
2022. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!