Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális ami velem történt?

Ez normális ami velem történt?

Figyelt kérdés

Tegnap kipróbáltam,az uncsi tesómmal a füvet és egy haverjával.

Tudom nem kellett volna meg is bántam.

Fele dohány fele fű,és elszívtam egy 50-est egyedül.

És hát eléggé gyorsan,még 2 perc sem volt.

Először rohadtul köhögtem,utánna elkezdett mindenem zsibbadni,és már azt sem tudtam figyelni ha hozzám beszélnek.

Elöntött nagyon a víz,nagyon izzadtam már a hajam is vizes volt olyan durván.

De úgymond kontrolláltam a dolgokat,és nem értem hogyan.

Elképzeltem,hogy melegem van és elkezdtem égni annyira melegem lett,hogy hideg van és fáztam,hogy hányingerem van és elkezdtem öklendezni.

És így sokmindent..

Tartani magam nem igazán tudtam.

Viszont elképzeltem,azt is,hogy na jó most jobban leszek,és úgymond "kijózanodok"

De nem tudtam sokáig ezt tartani,valameddig ment,úgy éreztem belefáradtam.

Utánna beleképzeltem,hogy görcsöl a hasam mint mikor megvan.

Na az amikor elkezdett azthittem meghalok.

Vettem nagy erőt,és felhívtam anyukám,hogy hívjon nekem taxit mert rosszul vagyok nagyon..

Sokat gondolkoztam,nem akartam,hogy megijedjen és rosszul legyen mivel cukros,és a szivével is baj van..

De nem bírtam ottmaradni nemtudom mi lett volna velem..

Bár ne is próbáltam volna ki..

Hazaértem alig,azután lefeküdtem,szegény anyukám hozta nekem a hideg tejet,hogy jobban legyek..

Kérdezgetett,én meg elmondtam,hogy a cigiben fű volt.

Hasrafeküdtem,még itthol is rosszul voltam nagyon,elaludtam és audtam kb 7 órát..

Éjfél körül keltem fel és azóta fentvagyok,jobban vagyok kicsit,csak az idegek fájnak a kezeimben,és nagyon fáj a fejem.

Nemtudom ez normális ami velem,(volt,van)?

Így szokott hatni?

Azt tudom,hogy soha többet.

Nagyon nagyon rosszul voltam,azthittem az lesz az utolsó napom,éreztem ,ahhogy kalimpál nagyon gyorsan a szívem meg minden..

Durva volt.



2022. júl. 30. 06:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Első cigizésre nem 50-50 kellett volna... Az uncsi tesód vagy megakart szhopatni, vagy már ennyire kialakult a toleranciája hozzá. Ezt hívják bad trippnek, fűnél általában megáll ilyen fizikai rosszullétnél/befordulásnál.
2022. júl. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Azt írod, soha többé. Ez a lényeg, tartsd magd ehhez.
2022. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igazából ki tudja akart e valamit,de ha ennyire hülye..

Én is hülye voltam eléggé,hogy szívtam azt a sza*t.

Az volt a szerencse,hogy közben tudtam gondolkodni miközben ez történt velem,és hívtam anyum..

Szegény meg is ijedt nagyon..

2022. júl. 30. 10:07
 4/20 anonim ***** válasza:
7%
Mi lesz a következő, amit kipróbálsz csak azért, mert mindenki próbál lebeszélni róla? Vonat elé ugrasz? Az tényleg ártalmas ám. Nehogy kipróbáld, tilos, jaj, jujj.
2022. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#4 a kipróbálás és a függőség között sok különbség van. De engem pl arról akartak lebeszélni, hogy a álomsulimba menjek, de mégis oda mentem, és ez volt életem legjobb döntése :D
2022. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező sem a függősége miatt van megijedve...
2022. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Tudom, de #4 azért "szidta le" mert kipróbált valamit amire mindenki azt mondja, hogy ne. A legtöbb szülő meg van ilyedve, hogy úristen nehogy kipróbáld a drogot mert függő leszel stb...
2022. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Teljes joggal.
2022. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

A kipróbálás és a függőség között még mindig nagyon sok a különbség :D

Kipróbáltam a cigit, ha megkínálnak és körülöttem mindenki szív akkor elfogadom, de magamtól nem veszek.

Kipróbáltam az energiaitalt, a hellnek undorító íze volt, a monster iható, de magamtól azt se veszek.

Kipróbáltam az alkoholt, és az egyetlen alkoholos ital amit megiszok az a somersby, de magamtól azt se veszek.

Illegális drogot még nem próbáltam, de szerintem azzal is így lennék :D


Az ilyen dolgoktól mindenki óvja a gyerekeit, de ha a gyerek a szülinapjára iPhone-t kér, akkor megkapja, pedig hidd el, az sokkal károsabb tud lenni mint az, hogy kipróbálja a füvet mert yolo.

2022. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Kipróbáltam a cigit, ha megkínálnak és körülöttem mindenki szív akkor elfogadom, de magamtól nem veszek."

Erre visszatérünk egy év múlva?

Komolyan.

2022. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!