Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyek a jobb környékek Kőbányán?

Melyek a jobb környékek Kőbányán?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 20:18
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Laposdűlő: én jelenleg itt lakom Pongrác mellett,szerintem teljesen okés, folyamatosan fejlődő itt ez a rész/szakasz, nagyon sok külföldi lakik erre fele ergó ha magyar ember nem is költözik ide kínai,koreai,vietnami ( belőlük vannak itt a legtöbben ) pikkpakk:D de egyébként azt figyeltem az elmúlt negyedévben hogy folyamatosan újítják fel a lakásokat, társasházakat, zöldítik a környezetet, ezáltal lettek olyanok akik befektetés miatt vettek erre fele lakásokat. Mellettünk a lakótelepen is hallottam hogy sok fiatal egyedülálló, házaspárok egyre gyakrabban vásárolnak fel idős/idősödő emberektől lakásokat mert viszonylag ,,,,olcsók””” mivel nem mindegyik lakás van fullon felújítva.

Cigók mint Budapest bármely kerületében vannak erre fele is,de nem balhésok, én amióta itt lakom egyszer sem kötöttek még belém, amikor anno Zuglóban laktam vagy Pesterzsébeten ott sokkal vészesebb volt. A lakások az elmúlt egy ev folyamán itt is drasztikusan mentek fel tehát nem kell attól tartani hogy csökken az értéke.

2022. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Újhegy: ( erről kevesebbet tudok sajna )


Ott viszonylag drágábbak a lakások mint itt Laposdulon de amugy az is tök korrekt szerintem.

Azt tudom hogy arra fele van 1-2 fullos kondi terem, meg ott is zöldes a terület

Közel van a vasút hozzá plusz Örs is

2022. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Újhegyen lakom panelban. Itt is legmeghatározóbb a szomszédság és a közlekedés.


Ami engem zavar, hogy rohadt nagy a forgalom, mind a repülők zaja, mind a buszok zaja. Érdemes olyan lakást nézni, ami előtt nem jár busz mert amikor percenként kettő megy a ház előtt és remeg minden az nem olyan jó.


Másik ami zavar, hogy mindenki, de értsd tényleg mindenki dohányzik. Meg lehet tőle őrülni, ha nem vagy dohányos.


Sajnos a lakás elosztása is elég rossz, közös folyosó van a szomszéddal, igazából elég illúzióromboló, mikor a konyhában vagy és az ablaknak dőlve dohányoznak egész nap a szomszédok.


Lakosság olyan szó-szó. Nem vészesek, nincs sok kisebbségi, inkább kínaiakkal van tele a környék. Viszont elég "proli" az egész.


Nem sértésből mondom, de érezhetően nem ugyanaz mint Buda vagy Belváros. Főleg amikor azt látom, hogy alsógatyában, félmeztelenül mászkálnak emberek mint valami suttyó faluban... :D


Este 7-8 után konkrétan megáll az élet. Ez egyrészt jó, mert lehet pihenni, másrészt meg lemész az utcára, egy lélek nincsen, aki a nyüzsgéshez szokott, annak fura lesz.


Plusz hiába viszonylag közel a metró, azért messze a belváros meg bármi jobb szórakozási lehetőség.


Összességében nem mondanám, hogy rossz itt lakni, csak olyan semmilyen. Nyilván nekem 10 évnyi Újbuda után más...

2022. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
oltás egész Kőbánya
2022. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!