Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy régi animét keresnék,...

Á bé cé kérdése:

Egy régi animét keresnék, esetleg ha valakinek valami beugrik a leírás alapján, segítene-e?

Figyelt kérdés

Igazából egy régen látott - gyerekkoromban - animét szeretnék mindenképpen megkapni, de mivel nagyon kevés információ maradt meg róla, ezért az ismerőseim, akik szintént néznek animét nem igazán tudnak ebben segédkezni. Előre is elnézést a kissé szétszórt ismeretek, és infók miatt, viszont tényleg rég volt. Szóval, ami biztos, hogy egy nagyobb probléma - esetleg háború, nem tudom már pontosan - miatt egy fiatal srácra bíznak egy övet. Na már most itt már még ennyire sem tiszta az ismeretem, viszont úgy emlékszem, hogy kristályokat/égköveket kell keressen, amiket ugyebár az övén gyűjt. Még ami megmaradt, hogy útközben melléje szegődik egy női karakter, meg egy nagyobb forma férfi is. Az utolsó "támpont" meg csak egy nagyon az emlékeimbe égett jelenet, ahol az ellenség - akikről semmit sem tudok/semmire sem emlékszem - egyszer egy kis időre elkapja őket és ilyen nagyobb zsákokba tuszkolva őket lecsúsznak rajtuk valamilyen hegyen, vagy lejtőn, nem is tudom. Egy kis plusz infó, hogy ezt valamikor 2011-2015 között súgározhatták a Minimax után következő show keretein belül.


Szóval kérlek, ha esetleg bármilyen ötletetek van, akkor nagyon hálás lennék, ha beírnátok, mivel eléggé megakarom már kapni, viszont több éven keresztül stagnált ennek az animének a megkeresése. Válaszaitok előre is köszönöm, és tényleg elnézést a kúsza gondolatok miatt...



2022. júl. 31. 17:19
 1/3 Drakula ***** válasza:
100%

Ha nem mondtad volna hogy animaxon megy, soha nem tudtam volna meg találni.

[link]

2022. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uhh, nagyon szépen köszönöm. Elképesztően sok ideje keresem, nagyon hálás vagyok érte, hogy hála neked most újra kinéz hetem! Mégegyszer köszönöm, :)
2022. aug. 1. 00:17
 3/3 Drakula ***** válasza:
Eh.. Nem nagy dolog. Ha van még olyan anime amit az animaxon néztélde nem emlékszel rá, itt keresgélhetsz: [link]
2022. aug. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!