Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy egy kóbor...

Hogy lehet az hogy egy kóbor cica aki rendszeresen etetve van éhezik?

Figyelt kérdés
Van a lakótelepünkön egy cica kolónia,szoktam járjni hozzájuk hogy etessem/itassam őket, és ahogy látom nem én vagyok az egyetlen, mindig van nekik kirakva száraz táp,de pár perc után ellepik a bogarak ezért sose tudom mikor érdemes kicserélni azt. Minden esetre én inkább konzerv cica kaját viszek nekik, hogy azt is kapjanak,10-12 cicából áll a kolónja, viszont van egy cica aki csont vékony, mindig elsőnek jön oda etetésnél, és már az első találkozásnál odajött simire, mikor ott vagyok mindig látom hogy eszik rendesen, és mikor befejezte akkor jönnek csak oda a társai, lehet mert a jelenlétem alatt nem mernek oda menni, nem értem hogy akkor mégis miért vékonyabb a társainál?? Ez valamilyen betegség lehet? Vagy amikor nincs egy ember se jelen akkor nem engedik a társai a táphoz?

2022. aug. 2. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tele van bélférgekkel.
2022. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egyszerüen vékony alkatú a többihez képest.
2022. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem főtt kaját adsz neki, - főzni pedig nem tud.
2022. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es, biztos vagyok benne hogy ez nem az alkatának köszönhető, teljesen bevan esve a gyomra
2022. aug. 2. 15:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy cicánál a bordáit kell figyelni, ha végighúzod a kezed az oldalán és nem érzed a bordákat, akkor túl kövér, ha a bordákat lehet érezni, akkor normál súlyú és ha a bordák lényegesen kiemelkednek az oldalából, akkor sovány
2022. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, és ezt lehet gyógyítani?
2022. aug. 2. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet gyógyítani a macskának fereghajtó tablettát kell adni.
2022. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Féreghajtó tabi darabja száz forint. Nem nagy tétel és nagyon hasznos kóbor cicáknál. Egy macskának egyet kell adni amit ügyesen becsempészel a falatokba amit szeret. Sajnos a bélférgek nagyon le tudják gyengíteni az állatot, az immunrendszerüket.
2022. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!