Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van tele majdnem egész...

Miért van tele majdnem egész Veszprém kóbor macskákkal?

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a gazdájuk kidobták őket, vagy elmentek otthonukról. Vagy csak vándorolnak, csajoznak
2021. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma fényes nappal a belvárosban láttam 2-öt, ilyenre még nem nagyon volt példa.
2021. máj. 27. 21:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, ha kidobálják őket.
2021. máj. 27. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem tudom, Veszprémben konkrétan mi a helyzet, de ismerek állatvédő szervezetnél dolgozókat, sajnos azt mondják, országos szintű probléma a rengeteg egykor kidobott, majd odakint tovább szaporodott kóbor macska, sokuk már az utcán született, sose volt gazdája. És mindig vannak újabb és újabb emberek sajnos, akik elzavarják a naaaagy szeretettel befogadott cicát...:(
2021. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen.Ha már macskája van nem értem miért nem lehet ivartalanítani?!Nálunk is tele az általunk lakott rész mert oda csődítik őket a mamák azzal hogy etetve vannak és rendszeresen a kertekbe sz@rnak ami elég undorító de tenni semmit nem tudunk mert a macskásokat nem büntetik bezzeg a kutyásokat nagyon tudják piszkálni.Nagyon zavaró már a helyzet és csak szaporodnak tovább pfff
2021. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jellemző nálunk is. A városi panelgyerek kedvtelésből befogad egy macskát, megunja nem bír vele azután apuka vagy anyuka kiviszi az út szélére ahol vagy azonnal elüti egy kamion vagy elszaporodik és városból falura kóborol.
2021. máj. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!