Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik a kiépítésére vonatkozó...

Mik a kiépítésére vonatkozó előírások inverteres klíma áramkör kiépítésére H tarifás mérőórára csatlakoztatva?

Figyelt kérdés

Inverteres klíma beszereltetését tervezem H tarifás mérőórára kötve. Saját magam csinálom a kettő közti kábelezést, külső csatornában elvezetve a kábelt a villanyóra és a kültéri egység között. A kérdésem az, hogy vezethetem-e falra szerelhető csatornás technikával a kábelt, valamint a külön elosztó tábla, Fi-relé beépítés, biztosítóval hozzám tartozik-e vagy azt már a regisztrált villanyszerelő csinálja?


Villanyszerelő szakmám van, értek hozzá, azonban nem ebben dolgozom és a H tarifára vonatkozó előírásokkal kapcsolatban még nem vagyok teljesen tájékozott.

Tehát az erre vonatkozó szabályokra vagyok kíváncsi.

Azokat tudom, hogy külön kör, külön nyomvonalon, külön elosztó tábla, megszakítás nélkül.


Előre is köszönöm a válaszokat!



#villanyszerelés #Áramkör kiépítés #Invertes klíma
2022. aug. 2. 13:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!