Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Allyos egy átverés?

Az Allyos egy átverés?

Figyelt kérdés

Állandóan feldobja a youtube az Allyos reklámját, és kecsegtetőnek tűnik. Az azonban óriási figyelmeztető jel, hogy a Play áruházban az Allyos alkalmazásnál az 5*-os értékelések mind már törölt, generált kamu profilok. Valós személy nem értékelte 5*-ra.


Nektek mi a véleményetek vagy tapasztalatotok?



2022. aug. 2. 15:10
 1/2 anonim válasza:
Nem kamu. Én használom, a nyereményem is megérkezett és a 100% kedvezményes termék is gond nélkül
2023. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Judit_H válasza:
Igazabol mar irtam ezt a segitseget masik hasonlo kerdesre is, hogy erdemes szem elott tartani, hogy az Allyos rengeteget fejlodott az elmult 6 evben es egy magyar startup, ami egy uj nemzetkozi kozossegi platformnak keszul ahol eloszor valosul meg a levasarolhato kedvezmeny alapu kozossegi finanszirozas az online vasarlasban. Ha nem haragszol bemasolom ide nektek is azt amit egy masik hasonlo bar joval regebbi meg 2019-es kerdesre irtam: Tobb influenszerrel volt mar ott egyuttmukodes, es jelentek meg cikkek, hogy teljesen erre all at a platform, egy kozos vasarlas celu uj kozossegi platform lesz igy influenszerek is tudnak profilt regisztralni. Be lehet oket kovetni es igy egy csapatba fogtok tartozni. Jobb is lesz, hogy a sok vasarlas osztonzo promocios termek atkerul ide TikTok meg Instarol, itt legalabb ertelme meg eselye is van megvenni sok draga cuccot. Rekal meg ApplePie, Farkas Timii, Tech2 es tobben is teszteltek mar, amugy en is hasznalom es mar volt sikeres kozossegi vasarlasom, egy Roborock 3600 forintert meg egy Nintendo Switch ami nagy mazli volt mert csak a minimum reszveteli osszeggel a durvan 400 forintal voltam benne mikor osszejott az ara 100%-ban :))) En is csak ajanlom, sot, minel tobben hasznaljuk annal olcsobb. #allyos #socialstore
2023. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!