Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most ez mit jelent? El...

Most ez mit jelent? El kezdtem beszélni valakivel, de mindig én írok elsőnek... Eloszor ugy gondoltam hogy jo oké akkor biztos nem érdeklem és hagyom de mikor utoljára beszéltünk akkormeg fel akart hívni... Ha nem érdeklem akkor minek hív?

Figyelt kérdés

Most így hogy igazodjak ki rajta??

Írni akarok most neki de akkor megintcsak én írnék elsőnek...

De annyiba hagyni sem akarom...

Szoval mit kéne tennem, mindegyik ilyen? :)

Nagyon kedves meg vicces de nem vagyok full hulye nem hagyom hogy kihasználjon de tudom hogy ez így nem oké hogy mindig én írok elsőnek, de ezt csak nem mondhatom már...


És igen nincs jobb dolgom minthogy ezt kiírjam mert hátha valaki együttérez a problémámmal és segít hogy ne akarjam lecserélni az idegrendszerem szo help :) köszi

Ja és tudom hogy donteskeptelen vagyok meg túlreagálom/túlgondolom de nem hagy nyugodni és nem tudok emiatt a túlgondolás miatt aludni szoval lécci valaki aki valami jó tanácsot tudna adni az adjon..



(Írtak már ki ennél rosszabb kérdést is)


2022. aug. 5. 20:16
 1/2 Dagadozó Agy ***** válasza:

Talán egy személyes találkozó az írogatások helyett/mellett?

Rövid úton kiderülhetne, hogy mizu a dologgal.

2022. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos kiderult hogy egy sgfej szoval már nem számít, de azert köszi az ötletet :)
2022. aug. 12. 18:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!