Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért törhettek össze VV...

Miért törhettek össze VV Anett csontjai?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné a VV nem a vezetékneve, hanem egy tv-s vetélkedő ("valóvilág") egyik volt résztvevője, amelyben egy bekamerázott helyiségben játszák magukat, fetrengenek stb. nem tudom pontosan nem nézek tv-t, csak véletlenül láttam egy részből 1-2 percet)


Az ayá-t viszont próbáltam többször, meg sokakat ismerek akik próbálták. Ayahuasca, két növény adott arányú főzete, amely pszichedelikus élményekben részesít. Tudni kell hogy felszínre hoz elnyomott dolgokat, tehát ez is a lényege hogy tanulhasson az ember. Szigorú előkészületeket, és előírásokat dolgoztak ki hozzáértő tapasztalt úgynevezett "sámánok", amelyek nélkül bizony időszakosan el tud menni az ember józan ítélőképessége, nyílván Anett ezeket vagy nem ismerte, mert a vezetője felelőtlen volt, vagy ismerte, ez esetben nem csak a vezető, hanem Anett is felelőtlen volt, és most ezt megsínyli. Na jó halottam már ilyen megsínylős sztorikat, de ilyeneket hogy törött csontokkal fekszik a szőlősben xd ilyet még nem, ezért kaptam fel a fejem. Mit gondoltok tapasztaltabb használók, mi történhetett? Elverte valami részeg banda, esetleg leesett valahonnan? Ugye az elme kicsit megrogyhat ha felelőtlenek voltak, el is tarthat napokig, rosszabb esetben hetekig mire észbekap, de ez még nem tör csontokat.



2022. aug. 6. 14:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Bár azt sem tudni melyik csontjai voltak töröttek, lehet hogy sok a kamu a sztoriban.
2022. aug. 6. 15:01
 2/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt tudni kell aki nagyon materialista, az inkább hagyja ayá-t.

Az ember már maga sem matéria, akinek ez új, vagy nem egyértelmű, inkább ne kezdjen anyá-val. 😂

2022. aug. 6. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Hallucinációk elől menekülve esett egy marha nagyot.
2022. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Éjszaka egy erdőben menekülve elesett és eltörtek a csontjai. Irreleváns az előzménytörténete, bárkivel előfordulhat ez, aki a vaksötétben egy erdőben rohangál és elesik.
2022. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4, de azért hozzátesz, ha valaki bedrogozva öntudatlanul menekül amerre - nem - lát.
2022. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő is felelőtlen volt, de csóró csak nem tudta mi várja, most meg bánja mint a bűnt, pedig nem az aya a hibás. Viszont a vezetőket felelősségre vonnám.
2022. aug. 6. 16:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a #3-ra is pipát akartam nyomni, (pedig azt is nyomtam szerintem), mégis 100%-ról 71 %-ra csökkent. Gyik modik? Van ilyen?
2022. aug. 6. 16:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!