Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek a jogosítvány megszerzés...

Félek a jogosítvány megszerzéstől. Lehet belőle hátrányom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem,nem vagyok rá büszke! Most nőtt be a fejem lágya és szeretnék jogosítványt.

Lassan 5 éve vezetek koccanás mentesen személy és 3,5 t.

Kresz megvolt már,de sajna nem mentem vezetni mert nem volt pénzem.

Sokszor nézem a tanuló vezetőket. Én nem tudom megjátszani,hogy pl. nem tudok parkolni,vagy úgy csinálni mint aki életében nem vezetett. Meg ezt az oktató látja is szerintem.

Lehet ez hátrány? Hogy már csak azért is sz..pat,mert magabiztosnak tűnhetek? :( Nem vagyok elszállva,de nem is tudom megjátszani az ügyetlen kezdőt.



2022. aug. 7. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell megjátszanod semmit. Az oktatónak is könnyebb a dolga, hogy nem teljesen a semmiből kell tanítania. Azzal pedig nem tud mit kezdeni, ha valaki saját kockázatára engedély nélkül is megtanul vezetni. Bizonyítani nem tudja, feljelenteni nem fog, lényegében semmi köze hozzá. Te gyorsabban haladsz a tananyaggal és nem fogsz pluszórákat venni, nagyon nagy eséllyel elsőre átmész a vizsgákon és nem kell többször fizetni sem pluszórákat fizetni. Egyedül a rossz beidegződésekről kell leszoknod, ami a vizsgákon bukáshoz vezetne.

A bátorságodhoz pedig külön gratulálok, mindig is a bakancslistámon szerepelt úgy meghalni, hogy egy magát a törvényen és szabályokon felülállónak képzelő ittas/drogos/jogsi nélkül vezető fog megölni, mert ő jobban tudta, hogy képes vezetni.

2022. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad, a vérében van
2022. aug. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Mikor en voltam, oktatom meselte van egy tanuloja, aki mar ugy jott h jobban vezet mint o... aztan 2x vagtak meg a vizsgan, mert a beidegzodott "lazasagat" nrm tudta kinevelni belole
2022. aug. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Lassan 5 éve vezetek koccanás mentesen személy és 3,5 t."


És mindezt jogsi nélkül, jól értem ???


Hát nem semmi!


Ezek után nem értem, hogy minek félsz, úgy mennél át a vizsgán, mint kés a vajon!


Az oktató örülni fog annak, hogy nem kell veled kínlódni és nehogy azt hidd, hogy sokan nem vezetgettek előtte apuval elhagyatott helyeken!


Amikor én szereztem meg a jogsimat, kb én voltam az egyetlen a csoportban, aki előtte jóformán még autót sem látott belülről, meg is szenvedtem.


Hidd el, nem kell megjátszanod az ügyetlen kezdőt, meg nem is érdemes, mert olyan őrült drágák lettek a vezetés órák. Tudd le mihamarabb!


De azért le vagyok döbbenve, hogy lehet valaki olyan vakmerő, hogy jogsi nélkül forgalomban vezessen már 5 éve, elképesztő!


Attól nem féltél, hogy megfog a rendőr?!


Akkor most nevetséges ez a félelem! :D


Kirázod a kisujjadból!


Az oktató max. azért fog haragudni, hogy nem tud lehúzni plusz órákkal, de azzal meg ne foglalkozz, játszva megszerzed a jogsit!

2022. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd azt mondod apuval vezetgettél a tanpályán.
2022. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1/5

Nem iszom alkoholt,nem drogozok,sőt az ég világon semmit nem fogyasztok. Még kv-t sem. Jobban kellene félned a 60+ időzített bombáktól!

Ismételten leírom,hogy a Kresz vizsgát egyszer már sikeresen letettem csont nélkül.

Akkor mitől halnál meg? Ja,tényleg. Attól az x óra "vezetés tudás" nélkül az oktató mellett. :)


Ez nem a "ki tud jobbanról" szól.

A lagazágról meg csak annyit,hogy családom van.Ne támadásnak vedd! Örülök és köszönöm a segítő szavakat,de a skatulyázás mellett nem tudok elmenni!


4/5

Sajnos igen,erről szól ez az ország! Ha nincs papírod,hülye vagy!

De igen,fogott már meg egyszer,azt is csak az autó miatt.. Az,hogy mi volt nem írom le,mert felesleges lázítást nem akarok.



2/5

Nézegesd inkább tovább a yt.-t.



Arról nem is beszélve,hogy elég nagy és ismert cégeknél dolgoztam.

Szóval ha ott rám mertek bizni több milliós autókat úgy,hogy vezetők,felettesek ültek mellettem,akkor ezt a lazaság témát szerintem elengedhetjük..

Azt hozzá se teszem,hogy heti rendszerességgel jártam rendőrsegre a munkámból kifolyólag.

A felelőtlenséget most senki részéről ne taglaljuk..

Mindenesetre az is elszomorító,hogy egy plasztik kártya kellő biztonságérzetet ad sok embernek.

2022. aug. 8. 06:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz egyszerű dolgod, mivel akármennyit is vezettél, lett egyfajta rutinod. Oktató mellett meg nem gond, de vizsgán nagyon el kell majd felejtened.

Nagy cégeknél amúgy főleg ha vezetéssel is jár a pozíció, akkor nem adnak ki autót jogsi nélkül... ráadásul átengedni a volánt jogsi nélkülinek meg szintén tilos és bünti jár erte, szóval ha igaz amit írtál, akkor mindenki tök hülye ott a HR-től kezdve stb stb...

2022. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!