Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire számíthatok?

Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Kutya támadástól tartva, mivel beszélnem kellett a kutyák tulajdonosával (többször rám támadtak a kutyák) magamhoz vettem egy 30 cm -s sodrófát és kb ugyan olyan hosszú kést. Ez egy strandon történt. kb 7-8 méterre megközelítettem a kutyatartókat és jeleztem, hogy ez a két eszköz nálam van arra az esetre ha rám támadnának a kutyák, a kutyák is ott voltak ez esetben pórázon.(kopó típusú vérebek) Az első kutya támadásnál jeleztem az úrnak, hogy itt sok kisgyerek, idős emberek kis kutyákkal, macskák és olyan beteg emberek is vannak mint én aki syncumár véralvadás gátlót szed napi 3 darabot és ha egy ilyen kutya megharap én azonnal elvérzek. Az egész történet egy Balatonparti apartman ház strandján történik. Nem részletezem a beszélgetést. Az első találkozás után kb 3-4 órával gyanútlanul megyek a folyosón, nyílik egy ajtó és a kutyák kitámadnak. Halálra rémültem, már elmentem az ajtó előtt, nagyon közel voltak a kutyák, vissza néztem és csak egy kezet láttam amint egy kutyát behúz a szobába és becsukódik az ajtó. Ekkor elhatároztam hogy mivel csak egy hetet lesznek nagyon keveset fogok kimenni a lakásból. Azonban van egy cicám akit reggelenként leviszek a szabadba (ez egy több hektáros park van több cica is és este kimegyek érte. Én elmúltam 70 éves életvitel szerűen tartózkodom itt egy 22 négyzetméteres kis apartmanba. Az nap este mikor ez az egész dolog történt mentem a cicáért és a szomszédok jelezték, hogy ott remeg a kerítésen túl, mert rá támadt az egyik kutya és alig tudott előle elmenekülni. Nehezen vissza csalogattam, őlbe vettem és elindultam a kutya tulajdonos felé, a szomszédok figyelmeztettek, hogy a cicát ne vigyem, mert szétfognak szedni bennünket a kutyák. Végül is igazuk van, felvittem a cicát és gondolkodtam hogy menjek oda. A sodrófát azért vittem, ha rám támad a kutya ne a kezemet marcangolja szét, ha nem a sodrófát, a kést pedig ha nincs más megoldás meg kell őlnöm a kutyát nem hagyhatom hogy elvérezzek. Kértem az urat, hogy jövőben ameddig itt lesznek kösse meg a kutyákat, a válasza "kössem meg én a macskát". Jeleztem neki, hogy macskára nincs semmi előírás, ő egy szad állat, mivel a kutyákra viszont van kértem még egyszer, hogy tartsa hámon a kutyákat. A válasz ugyan az volt. Ekkor én jeleztem, hogy hívom a 112-őt röhögtek és mondták hogy hívjam. Ott előttük meg is tettem elmondtam mindent mi van nála és miért azt is hogy nekik is elmondtam, majd hátra fordultam és ott hagytam őket. Jelezték küldik a járőrt, kb 4 óra múlva meg is jöttek. Külön külön vittek bennünket Marcaliba kihallgatásra, előszőr őket, majd engem. A rendőrségen derült ki, hogy zaklatásért magánvádas feljelentést tettek ellenem. Egyenlőre én még nem tettem semmilyen feljelentést, még ügyvédet sem fogadtam.

2022. aug. 8. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
True story bro.
2022. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
K.A.M.U
2022. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A történet valódi, Marcaliban éjjel 2 órakor rabosítottak.
2022. aug. 8. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!