Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire lesz nehéz elköltöznöm?

Mennyire lesz nehéz elköltöznöm?

Figyelt kérdés
Egy faluban élek és a Pestre fogok költözni . Már csak 1 évem lenne az általános iskolából , és nem akarok iskolát váltani mert félek hgy kiközösítenek és szívatni fognak. Anyukám azt mondta hogy ő megengedi hogy 1 évig mamánál lakjak . Szerintetek mit tegyek? Mennyire lesz nehéz új életet kezdeni egy új közösségben? Eszti 14/L
2010. szept. 23. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Például milyen személyiség vagy, ahová járni fogsz ott milyenek az emberek stb...

Példaként:

Hozzánk ma jött egy új osztálytárs. Senkit nem ismert és a következő szünetben már velünk nevetett. De egy másik osztályban nem fogadták be. Szerintem légy ott mindenkivel kedves és próbálj beilleszkedni.

2010. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy ha jól ellenél a mamádnál, akkor maradj ott. Az utolsó év az általánosban a középsuli felvételinek a felét adja kb. Szóval a felvételi miatt szerintem elég rossz üzlet lenne 1 évre máshova menni, mert borítékolható hogy az új suliban kicsit gyengébben fogsz kezdeni, hiszen mindenki új lesz számodra.
2010. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. okt. 10. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!