Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Epoxi gyanta első használatra?

Epoxi gyanta első használatra?

Figyelt kérdés
Elszereznék kezdeni epoxi gyantával dolgozni és szeretném megkérdezni hogy melyik viszonylag olcsó márkát ajánljátok. A válaszok sokat segítenének köszönöm!

2022. aug. 13. 21:39
 1/2 anonim válasza:

Nincs olcsó

Ha valaki bele vág, akkor előre tudnia kell, hogy ez nem egy olcsó mulatság

Én az innodekor- ról rendelem mindig a gyantát

Kicsi sem olcsó

De nekem nagyon is megérte

2023. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem mostani kérdés, de én így próbára elsőre a temuról rendeltem 2-3000 forintért 150ml volt plusz járt hozzá pár dolog. Én most a jesmonite gyantával ismerkedem ami valamennyivel olcsóbb kb 4-5 kg 15.000 ft. Annyi, hogy ez nem átlátszó és maga a gyanta por állagú csak a keményítő a folyadék. Kb 30 perc múlva ki lehet szedni a formából és gipsz szerű állaga lesz viszont nem mérgező, gyerekbarát. Nyilván az epoxynál jó, hogy átlátszó így virágokkal is lehet díszíteni emiatt pl szoktak olyat is, hogy mondjuk a szappantartó teteje epoxi gyanta virágokkal, az alja meg jesmonite.
márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!