Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi pontosan a húsos-csontos...

Mi pontosan a húsos-csontos receptje ha kérhetem?

Figyelt kérdés
Sok kérdésnél látom, hogy felhozzák ezt a húsos csontos dolgot de nem emlékszem, magát a kérdést mintha olvastam volna de azóta nem találom és bosszant hogy nem ugrik be mi volt a történet, meg van még egyáltalán a kérdés? Mi lett a vége illetve mitől vállt "népszerűvé" hogy sokszor ezt emlegetik? Volt e ehhez hasonló népszerű kérdés esetleg?

2022. aug. 14. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy étel, nincs receptje. A fagyasztóban tárolt húsokról, csontokról és azzal kapcsolatos családi vitáról szólt a kérdés, innen jön a kérdés neve. Egy idő után már nem a kérdésre válaszoltak az emberek, hanem a kérdezőt kritizálták, provokálták és gúnyolódtak rajta. Ezt olyan mennyiségben tették, hogy a kérdés egy személyes támadási felületté vált, majd a 'könnyített moderálás' áldozata lett (ahelyett hogy állandóan törölgetni és moderálni kellene az új válaszokat, inkább törlik a nem szabálysértő kérdést is, és akkor több munka nincs vele).

Bugyuta, értelmetlen, felesleges vitáknál szokták felhozni ezt a kifejezést, mert pont ugyanolyan szintű lehet, mint a húsokat és csontokat két fagyasztóban tárolni, majd felháborodni azon, hogy az egyiket a másikba tette át valaki. A Családi kapcsolatok kategóriában amúgy is jellemzőek az ilyen valódi és hatásvadász kitalált történetek.

2022. aug. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez nem egy étel, nincs receptje.

Tudom, direkt így kérdeztem :) de köszönöm a válaszod!

2022. aug. 14. 08:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy alaplé-alap. Ennek árulják. A kímai kifőzdék,(de az ázsiai konyha is) az alaplén nyugszik, csak ők farhátbból,csirkelábból készítik.


A húsos csontlé majdnem mindenhez jó. Azt hiszik ez egy szegényes étel, de nem az, ert nem étel, csak lé(ha jól ízesítik, akkor csontlevesnek is kiváló, cérnametélttel)

2022. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha beírod a gúgliba hogy csontos alaplé, akkor elsőnek ezt dobja ki, meg még több százat.
2022. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!