Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mell alatti...

Mit gondoltok a mell alatti izzadásról egy lányon? Taszító vagy nem érdekel?

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok , nem is igazán nagyon a melleim de nyáron a nagy melegben néhány pólómon keletkezik egy csík . Eddig sosem érdekelt igazán, természetesnek tartottam hogy az emberek izzadnak , de most megfogalmazódott bennem a kérdés.

Alapvetően jó a higiéniám , sokak szerint igazán vonzó is vagyok . Ez a dolog mindent elront?



2022. aug. 16. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A férfiakat egyáltalán nem érdekli szvsz
2022. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen meleg időkben mindenkiről csorog a víz, nem kell hozzá még dagadnak sem lenni, hogy izzadj. Akinek ez komoly tényező és emiatt problémázik, más baj is lesz az agyában. Mindenkinek pedig úgysem tudsz megfelelni, az ilyenen túl kell lépni.
2022. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szükséges rossz kategória.

Bármit is teszel, a jelenséget nem szünteti meg.

Az ezt elszenvedő ember igényességén múlik, hogy mit, ill. mikor hajlandó megtenni ennek ellensúlyozására.

2022. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!