Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok posztolni vagy likeolni instan?

Figyelt kérdés

Instagramon már több mint egy hónapja nem tudok posztolni/likeolni. Még júliusban töltöttem le insta followers alkalmazásokat de sajnos elfelejtettem hogy melyek azok és nem jelentekeztem ki mielőtt letöröltem őket. Utólagosan hogy lehet kilépni? Vagy van e rá lehetőség hogy kilépjek a fiokommal minden alkalmazásból amibe valaha beregisztraltam/bejelentkeztem.

A válaszokat köszönöm előre is!



2022. aug. 18. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is: ilyen alkalmazásokat SOHA ne tölts le, a bejelentkezési adataidat szedik össze. Azok nem valós instagram bejelentkezesek, csak egy annak tűnő oldalon kiadod az adataid.

Másodszor: a következő dolgod, hogy megnyitod a profilod, beállítások, biztonság, bejelentkezési aktivitás. Mindenhonnan kijelentkezel, ami nem az az eszköz, amit most éppen használsz.

Harmadik lépés, hogy jelszót változtatsz, és bekapcsolod a kétfaktoros azonosítást (ugyanúgy a biztonsági beállításokban).

Ezek után reménykedsz, hogy a probléma megoldódik.

2022. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezer hála! <3
2022. aug. 18. 10:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem segített, esetleg máshogyan?
2022. aug. 20. 07:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Alkalmazás frissítve van a legújabb verzióra? Ha van lehetőséged, próbáld gépről is ezeket a funkciókat.


Kiir valamit, amikor likeolnál, posztolnál? Csinálj képernyőképet, hogy mi történik ilyenkor.


Nem követtél be egyszerre túl sok embert, vagy likeoltál túl sok mindent egymás után? Emiatt is korlátozni szokott az insta, de nem tudom, mennyi időre.


Nem tudom mennyire kerülhet szóba, de ha olyat posztoltál ami a közösségi irányelveket sérti, amiatt is korlátozhatnak akár hosszabb időre is.

Egyelőre ezek jutottak még eszembe.

2022. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy sérti a közösségi irányelveket, ha a fiokomat olyan szolgáltatással osztom meg, ami segít több kedvelest vagy követőt elérni. Meg hogy ha nem értek vele egyet akkor jelezhetem és alul két lehetőség van: vagy az hogy mondd el nekünk akkor annyit ír ki hogy köszönjük hogy jelezték a problémát de ugyanúgy nem változik semmi vagy a bezárni tudom még
2022. aug. 21. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, hogy így.

Android vagy iPhone?

A megfelelő alkalmazás áruházban vissza kell tudnod keresni, melyik app volt pontosan, és úgy törölni tudod onnan az adataid. Legalábbis kell, hogy ott legyen rá valamilyen mód, akár újbóli letöltéssel, majd az appban kijelentkezés vagy szétkapcsolás, ilyesmit keress. Az egyiket keresd vissza, és nézd meg milyen lehetőségeket ad ha újból letöltöd.

2022. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!