Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mint szinte minden lanynak nekem is van legjobb baratnom ...

Viszont akadt egy kis problema .

Aprilisban elmondta nekem,hogy bisex.

Azutan azt hitte h nem akarok majd vele baratkozni.

Most kb 1 hete viszont valamilyen szintet megutott , ami nekem is mar kicsit sok volt. Az meg oke , h bisex.

De az h EN tetszem neki?!

Nem tudtam ra valaszolni...

Igazandibol nekem kellett kitalalnom. Azota nem tudom megbeszelni vele , mint egy normalis baratnovel , h aki tetszik nekem azzal mi a helyzet. Vagyis igazabol nem akarom megbantani az erzeseit es viszont a szuleimnek nem mertem elmondani meg mert edesapam nem nagyon szereti az ilyesfajta vonzodast....

Eltiltananak tole , azt viszont nem szeretnem !

Otletet tudtok h a baratnomnek mit mondjak ?

Nem akarom megbantani , viszont sajnos remenykedik h hatha megvaltozik a velemenyem. Segitesetek legyszi!!!😭😭



#BFF #bysex
2022. aug. 16. 19:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Értelemes valaszokat kernek legyszi😔
2022. aug. 16. 19:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs az a módszer, amitől ne lenne csalódott egy feléd érzelmet tápláló embernek, hogy elutasítod. El kell fogadnia a döntésedet, az pedig a magánügye hogy ő kikhez vonzódik, nem kell reklámozni sehol.
2022. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szabályszerű, hogy nőnek legyen legjobb barátnője ><


Valószínű azért mondta el neked, mert (2opció vagy annak együttese) :

- felvállalta magát

- felhívta figyelmed s választ keres.


Teremts nyugalmat és beszéljétek meg. Őszintén, nyilt lapokkal.


Mondd meg neki te kikhez vonzódsz, hogy letudjátok ezt s ne akarjon többet.


Ne akard mindenáron magadhoz láncolni, mint öribarit, főleg nem, ha érez irántad vonzalmat vagy többet.


Elmondom én esetemet.


4 év barátság után elmondta egykori barátnőm, hogy mi a helyzet. Szereti a lányokat.

Elfogadó vagyok, főleg, hogy nálunk több családtag is rendelkezik mássággal, nem újdonság volt nekem.


Akkori naív egy aspektusos énem nem vette számításba azt az opciót, hogy én is lehetek célpont.


Élveztem a mindennapokat tovább vele ugyanúgy, mint addig.


Rá fél évvel egy beszélgetésünkkor megkért személyesen, hogy nem-e kísérem el a másik csajhoz, akivel randija lesz.


Elkísértem, a parkban ott állt velünk szemben egy aranyos lány.

Barátnőm elment mellőlem a csajszihoz, ám abban a pillanatban kapcsoltam, valami nem stimm, mivel a lány mögé állt és onnan szólított le s vallott szerelmet.


Totális zavar 5 mp-ig fejemben, elmentem kukáig kidobni a szemetet és elhatároztam: leülünk megbeszélni ezt.


Ölelgetett, pityergett, nem löktem el, ugyanúgy barátnőmként kezeltem, ám megmondtam neki, hogy én a pasikat s csakis őket kedvelem.


Majd rátértem egy kellemetlen részre: mivel ő többet érzett és vissza lett utasítva, kell egy kis szünet, hogy feldolgozza érzelmileg s ezt ki is hangsúlyoztam, ezt a döntést az ő érdekében teszem.


Nincs annál rosszabb, amikor valakit szeretsz és egyoldalú, de mégis maga mellett tart.


Szóval, te se akard mindenáron magad mellett tartani, mert lelki gyötrelem, főleg ha szeret és friss a téma, letisztázás, visszautasítás.


Eltelt 2-3hónap távolsággal, ám az véglegessé vált általa.

A szégyenérzettől egészen a visszautasításig sok érzés kevergett benne s tisteletben tartva érzéseit hagytam őt.

Hiába volt barát.


Az év közepedte pedig kaptam mégegy szerelmi vallomást, ám nem tetszett nekem a fiú, így finoman visszautasítottam.


Most jön a poén:

Az általam 2 visszautasított személy valami úton módon egymásra talált.


Közép suli óta együtt vannak.


Lehet bi volt vagy csak identitás zavaros akkoriban, nem tudom, de örülök, hogy boldog.


Nem mondunk konkrét dolgokat, mint kommentelők.

Minden helyzetet a maga módján kell helyén kezelni.


Teremts egy pillanatot, amikor úgy érzed alkalmas egy mélyebb beszélgetés és mondd el őszintén a gondolataidat, ahogy azt is, hogy ő fontos számodra, mint barát és nem akarsz se neki se magatoknak rosszat, kellemetlenséget.


Ha ingerült, hisztis, felháborodott lesz netán, akkor is maradj nyugodt és megértő.

Picit hagyd, hogy kiadja magából s beszélgessetek tovább.


Vagy ha a lényeget kimondtad s egyedül akar lenni, akkor legyen.


Aztán ki tudja, lehet kisírja magát a válladon.


Mi nem ismerjük őt, te vagy az, aki rálát a dolgokra, helyzetre és személyiségére.


A lényeg: őszinteség és megértés, kommunikáció.


30N

2022. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm , sokat segítettetek.🙂
2022. aug. 17. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!