Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vagyok úgy hogyha jön...

Csak én vagyok úgy hogyha jön hozzám valaki mindig veszek fel zoknit?

Figyelt kérdés
Am nem szeretem még télen se csak nem szeretem a meztelen lábam mutogatni

2022. aug. 18. 18:01
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én sem szoktam
márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hú, ezzel én is ugyanígy vagyok! Pedig itthon minden gond nélkül vagyok mezítláb bármilyen időben, de ha jön valaki (olykor akár csak egy futár, aki az ajtóban megáll), fölveszem a zoknit. Gondolkodtam ezen, hogy mi lehet az oka, mert nyilván látom, amikor én látogatok meg másokat, hogy őket nem feszélyezi ez a helyzet. Szerintem mondjuk lányoknak kifejezetten jól is áll a mezítlábazás. Én férfi vagyok, nyilván egy férfilábnak nincs is semmilyen esztétikai értéke. De emellett van bennem olyasmi érzés, hogy nem is tudom, sebezhetőbbnek érzem magam, amikor mezítláb vagyok mások előtt, és különösen rosszul érzem magam azokban a helyzetekben, amikor a talpam mások számára is láthatóvá válik. Gondolom ez csak valami mentális képzet, mert hát másoknak ez teljesen természetes.
márc. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem veszek fel csak azért zoknit mert vendégek jönnek
márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!