Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én látok ebben a testsúly...

Csak én látok ebben a testsúly témában kettősmércét?

Figyelt kérdés

Amikor olyan cikkek vannak ami a ducibb nők elfogadásara tanít, szépnek tartja a duci nőket egyből megjelennek a ribik, és odaírják hogy : "szegény vékony lányok ne sértödjetek meg ti is szépek vagytok csúnya gonosz kövérek nem emberek ti szegény vékonyak blabla bla"

Es jönnek olyan vekony Kelemen Annák akik konkrétan a vekonyak elleni támadasnak veszik azt ha egy köverebb nőre is azt mondják hogy szép.


Amikor meg olyan cikk van ami az anorexiás lányokról szól soha sem látom ennek az ellenkezőjét hogy valaki a ducikat is emberszámba venné...


A vekonysag sajnálatot vált ki az emberekből míg a ducisag útálatot. Engem ferfiassá tesznek az összeérő combjaim ezért néha már azon gondolkodom hogy férfiként jobban tudnék érvenyesülni. Senki velem egykorú lánynak nem ér össze a combja csak nekem. A vekonyak pedig cinikusak és egyszer hol dicsekednek a vékonyságukkkal, máskor meg sajnáltatják magukat hogy "jajj nem tudok hízni de rossz" más ember szó szerint hánytatja magát mert mindentől hízik. Inkább megbecsülnék hogy a férfitársadalom számára előnyös alkattal rendelkeznek és nem tartják őket mázsáshizónak. A hanytatós módszer pedig még mindig nem tud a combokon vékonyítani. Én mindig is tudtam hogy férfiaállat vagyok egy jó mázsásvágódisznó akimek összérnek a csülkei. És ismétldm teszek erte hogy ne igy legyen de nem valik be. De elkanyarodtam a temától szóval a cikkek alatti kommentek kettősmércéjére szeretném felhívni a figyelmet. 17/l



2022. aug. 18. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én probalok lentebb adni de ha kardnyelő se lennék se menne
2022. aug. 18. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem - őszintén mondom - ne feszülj be erre a témára. Én 30 éves férfiként, akit jóképűnek mondanak, és nem vagyok túlsúlyos sem, a kövér lányokra "vadásztam", mert egyszerűen nem jönnek be a csontik és hányingerem van a Kelemen Anna-típusoktól.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a sovány nők alacsonyabbrendűek, mert köztük is vannak jók, csak pl. nekem ez a típusom. Szóval van még számodra remény.

2022. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!