Hány kg lehetek?

Figyelt kérdés

Van egy haverom,1 mázsa,kicsivel magasabb nálam,ráültünk poénból egy lipityókára,lenyomott,de nagyon lassan,amikor meg hátrébb ültem,akkor én nyomtam le őt,de úgy,hogy fel is pattant Xd


Mennyi lehetek?



2021. aug. 16. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lipityom?
2021. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem biztos hogy olyan sulyos lennél

Az ember a sályát sulya dupláját is képes meg emelni, ki nyomni 😂

2021. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, mennyire vagy izmos, vállas, pocakos, combos, hájas vagy épp sovány? Esetleg linkelsz valami képet magadról vagy a netről, akihez hasonlítasz... Ha hasonló alakú vagy, mint valaki, de pár centivel alacsonyabb akkor "nagyjából" kilóban is annyival vagy kevesebb. De másfél fej különbségnél ez a számolás már nem működik.
2021. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Össze kell szorozni az erőkart a súllyal. Pl. 2m-re ül a libikóka közepétől a 100 kilós, az legyen "200 egység". Ahhoz hogy a kisebb súlyú kiemelje, messzebb kell ülnie:


Egy 90 kilósnak úgy 25 centivel egy 80 kilósnak legalább fél méterrel hátrébb.


2,25 * 90 = 202,5 egység, az már át is billenti

2,5 * 80 = 200 egység, épp egyensúly


Ez alapján elvileg vissza lehetne számolni a súlyodat. Mennyit kellet hátrébb csúsznod, hogy átbillenjen a mérleg? Persze gyakorlatban elég pontatlan, mert egyenesen kéne ülni, nem hajolgatni hátra, meg lefogadom, a haverod se tudja pontosan a súlyát.

2021. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megmérte magát,102 kg,egy kicsit hátrébb hajoltam,de az furcsa volt,hogy annak ellenére felpattant ahelyett,hogy kiemeltem volna.Lehet a hirtelen lendület,ki tudja.


Ráállok már a mérlegre utána kiderül minden :D

2021. aug. 18. 22:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy kiszámoltad,mert legutoljára 90 voltam. :D
2021. aug. 18. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!