Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legszebb dolog az...

Mi volt a legszebb dolog az életedbe?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 00:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom, és minden nap amikor vele lehetek. :)
2010. szept. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor rádöbbentem arra, hogy a világ szép:)


Kiskamaszként olyan mély depressziós voltam, hogy még öngyilkossággal is megpróbálkoztam, és nem volt senki, aki segítsen, de soha nem adtam fel. Nem értem teljesen, hogy történt, talán azoknak az embereknek köszönhetem a változást, akikben jóságot találtam akkoriban.


Ma már el tudok gyönyörködni abban, mikor az őszi reggeleken aranyszínben ragyognak a legelők, mikor suliba megyek reggelenként, amikor csak fúj a szél, vagy ragyognak a csillagok, ha egy ember mosolyog, mert ilyenkor mindig az jut az eszembe(milyen szép álmai lehetnek!), megerősödött a hitem(nem keresztény, úgyhogy nem kell amolyan bibliabújásra gondolni :)),és mert kibújtam a csigaházamból, új barátokat szereztem, akiket szívből szeretek, megtanultam megbocsájtani a múltat és a jelenben csak a jóra összpontosítani, és már nekem is vannak terveim az életemmel... és megszerettem az embereket. Azokat a lényeket, akiket 4-5 éve még gyűlöltem, ma már kivétel nélkül kíváncsisággal és előítélet nélkül figyelem.


Nekem ez volt a legszebb dolog az életemben. Nem is tudom mi ez pontosan, de valami gyökeres és gyönyörű változást - és máig hálát adok érte, amiért nem a halált választottam.

2010. szept. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
6-7 eves koromban voltunk csaladdal nyaralni Franciaorszagban. Lementünk a tengerpartra, es senki nem volt bent, mert iszonyatosan nagy hullamok voltak, de en nagyon be akartam menni. Apu bejött velem, es egesz delelött dobalt bele a hullamokba, meg ugraltunk benne. Ez az egy olyan emlekem van, amikor felhötlen boldogsagra emlekszem.
2010. szept. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Nekem a két gyermekem születése.
2010. szept. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem eddig az volt a legszebb, amikor először megláttam a tengert....

De mivel nagyon vágyom babára, ha megérkezik, akkor biztosan az lesz. Nem tudok szebbet elképzelni, mint amikor egy kis élet a világra jön. Remélem, átélem egyszer én is...

2010. szept. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A terhességeim megtudása, a harmadik esküvőm és a közös családi nyaralások pillanatai. És amikor a gyerekeim díjat vesznek át. Ezek egyformán legszebbek.
2010. szept. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

8:07


szivemből szóltál.a te válaszod a legértékesebb itt....

2010. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem, utolsó, ennél a kérdésnél nem lehet meghatározni az "értelmes" választ, mert mindenkinek más.
2010. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Még nem volt.
2010. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!