Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Végeztem az Etitánon a kressze...

Végeztem az Etitánon a kresszel, be kell mennem az iskolába aláírni valami papírt és utána tudok időpontot kapni vizsgára. Milyen iratokat vigyek magammal? Sajnos az oldalukon nem írják..

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 11:53
 1/3 Pekka ***** válasza:
100%
Személyi igazolvány és lakcímkártya biztosan kell, esetleg adóazonosító is jó ha nálad van.
2022. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 24-én vizsgázom. Azt mondták, hogy vigyek magammal személyit, lakcímkártyát, 8 általános bizit, adóazonosítót és alkalmassági vizsgálati papírt.

De ha nagyon bizonytalan vagy, akkor hívd fel őket, és kérdezd meg, hogy miket kell vinni. Én újra fel fogom őket hívni, hogy biztos, ami biztos.

2022. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok... semmilyen iratot nem kellett nekem vinnem, csak a vizsgára kell ezeket elhoznom.
2022. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!