Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igazi tömjént szeretnék...

Igazi tömjént szeretnék vásárolni. Előfordulhat, hogy hamisítják vagy keverik? Hol vegyek, hogy tényleg igazi tömjén legyen?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 22:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
Attól függ mit szeretnél az igazi tömjénnel. Olajként párologtatni vagy szilárd állagút füstölni?
2022. aug. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
"Szilárd állagút" (gyanta) füstölni.
2022. aug. 20. 07:59
 3/11 anonim válasza:
Egyébként én az ománi al-hojari fajtákat nagyon szeretem. Van finomra őrölt változata, de a darabos is nagyon izgalmas mikor melegszik és elolvad. A görög tömjének is fantasztikusak, például a damaszkuszi rózsaolaj tartalmúak, ezeket szerzetesek készítik. Itt nézz körül, vannak igazi különlegességek: [link]
2022. aug. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. A kérdésre is tudsz válaszolni? Ha ilyen járatos vagy a dologban, akkor hátha tudsz arra is válaszolni.

Tudtoddal szokták hamisítani?


Amúgy az a weboldal és az üzlet zárva lesz szeptember 30-ig, úgyhogy ott most nem tudok venni. :(

2022. aug. 20. 08:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy olyat szeretnék ami 100% tömjén. Tudom, hogy a damaszkuszi rózsaolaj nagyon híres és kiváló minőségű, de én most olyan tömjént szeretnék, ami csak tömjén és nincs semmivel keverve.
2022. aug. 20. 08:11
 6/11 A kérdező kommentje:

Látom, hogy itt legalább fel van tüntetve, hogy "Boswellia".


Másik megbízható weboldalt is ismersz, ahol árulnak igazi tömjént?

2022. aug. 20. 08:13
 7/11 anonim válasza:
Nem vagyok járatos tömjénhamisításban :). Azért ajánlottam őket mert 100% tisztaságú amit kínálnak. Eddig nem csalódtam. Mihez szeretnéd használni? Füstölni pl. meditációhoz, szertartáshoz? Vagy valami kémiai kísérletben gondolkodsz? Esetleg fanatikus vegán vagy? (Nem gonoszkodásból kérdezem, csak mert van aki még a száraz hangyalábportól is irtózik - ha esetleg lenne benne) Nem gondolkodtam még azon, hogy vajon hamisítják-e a tömjént…
2022. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem ismerek mást aki egyáltalán forgalmazna “valódi” tömjént. Csak őket ismerem.
2022. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem fogok kémiai kísérletet végezni, stb.

Füstölni szeretnék vele.

Köszi, hogy ajánlottad ezt a boltot.

(Sajnos zárva vannak és elég sokára nyitnak.)


Valószínűleg régebben olvastam valamit arról, hogy hamisítják, de az már évekkel ezelőtt lehetett és nem emlékszem a részletekre.


Nagyon köszönöm, hogy írtál, örülök, hogy te is szoktál füstölni. 🙂

2022. aug. 20. 15:17
 10/11 anonim válasza:
Szívesen, nincs mit. Szerintem érdemes megvárni a nyitást ha nem találsz máshol. Elképzelhető, hogy ilyenkor utaznak beszerző körútra.
2022. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!