Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi volt a legfájdalmasab...

Kinek mi volt a legfájdalmasabb élménye? (Fizikailag)

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Bölcsességfog fájás, epegörcs. Ugyanúgy kapartam a falat mindkettőnél :D
2022. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
1995-ben egy borzalmas hascsikarás. Mentő vitt be a Szabolcs utcai kórházba. 2 napig voltam benn, de semmit nem találtak. (Akkor voltam utoljára kórházban.) :)
2022. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lelkileg probalok felkeszulni egy k**** fajdalmas dologra, es ezekkel szoktam ilyenkor lenyugtatni magam. Eltek mar at masok sokkal fajdalmasabb dolgokat is😥
2022. aug. 22. 22:48
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Csontvelő vizsgálat. Egy minta a szegycsontból, egy a csípőcsontból. Kapsz ugyan helyi érzéstelenítést, így magát a kis vágást nem érzed, de a csontot nem lehet érzésteleníteni. Márpedig abba belefúrnak.
2022. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor kifejtem a bölcsességfogas esetet!

Kedden kezdtem el érezni hogy fáj, akkor még annyira nem volt durva. Mondom majd jövő héten elmegyek a dokihoz. Szerdán már úgy fájt, hogy nem tudtam csinálni semmit egész nap. Aztán másnap tudtam csak menni. Amikor megvizsgált azt mondta, hogy egyik fogamon sem lát semmi gondot. Szerinte ez Fül-orr-gége probléma, menjek el szakrendelésre. Szerencsémre a háziorvosom f.o.g. szakorvos volt, úgyhogy kb fél perc alatt megállapította, hogy nem arcüreg gyulladásról van szó. De ekkor már péntek volt, mert csak akkor rendelt a házidoki. Hétfőig ki kellett húzni valahogy. Úgy aludtam 2 órát, hogy bevettem 4-5 advilt és ittam rá 1 sört, hogy gyorsan hasson. Hétfőn első voltam a fogorosnál. Megröngenezett és akkor derült ki hogy az egyik bölcsességfogam mocskosmódon be van gyulladva. Amikor kihúzta szétrobbant a fogóban a fog. A szilánkokat csipesszel szedegette ki. Szerencsére nem lett belőle szájsebészet. De életem leghoszabb 6 napja volt.

2022. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
☹️☹️☹️sajnalom, de szerencsere mar tul vagy ezen a hat napon
2022. aug. 22. 23:04
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Te is túl leszel!!
2022. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Piercingemre nott egy pup, amit kikene nyomni edesapamnak, de fulpiszkaval hozzanyultam es erosen szurt, nagyon faj az egesz. En hulyesegembol tortent, es mar nagyon megbantam
2022. aug. 22. 23:15
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Inkább orvossal csináltasd meg. Nekem császármetszés hege fájt a legjobban az első egy hétben.
2022. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
És minek szenvedtél 6 napig, ötös? Van fogászati ügyelet is. Hogy ennyit kinlódtál, azt köszönd magadnak.
2022. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!